Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány határon túli...

Szerintetek hány határon túli magyar fogja igényelni a kettős állampolgárságot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 01:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több ezren, már egy helyen májusig előre lefoglalták az időpontokat
2011. jan. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
67324 db. Tuti szám.
2011. jan. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
nem annyi,m int amennyivel Orbánék számolnak! szóval nem lesz elég a 2014-es győzelemhez, mert azt ne gondolja senki, hogy puszta ember szeretetből hozták ezt a törvényt!
2011. jan. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

"67324 db. Tuti szám."


te most szerinted poénos vagy?

mert nem vagy az:)

2011. jan. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Annál kevesebben, mint, hogy ezzel választást lehessen nyerni. A szavazójog is csak annak fog járni, aki bejelentett állandó lakhellyel is fog rendelkezni Magyarország területén.


Másrészt nem annyira egyértelmű a Fidesz iránti rajongás a határon túl, mint azt Bolgárúrék szeretik lefesteni. Kárpátalján egy az MSZP-hez köthető magyar párt a legnépszerűbb, és a legutóbbi szlovák választásokon is az a Híd-Most nyert, amit nemigen lehet Orbánékhoz közel állónak tekinteni.


Mellesleg az MSZP magára vessen: nyolc év alatt megadhatta volna a kettős állampolgárságot a határon túliaknak ő maga is. Ezzel kifogta volna a szelet a Fidesz vitorlájából és a logikáukat követve ennek a politikai hasznát is ők aratták volna le a határon túliak körében megnövő népszerűségük tekintetében.

2011. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
igen,valszeg ezzel az egész állampolgárság mizériával is bakot lő a fidesz,biztos sokan fogják igényelni,de kétlem h "cserébe" orbán-hű szimpatizánsokká válnak és rájuk szavaznak,mellesleg elég népszerűtlenek sok határontúli részen
2011. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Tudatában vannak a külhoni magyarok-egy része-,hogy Orbánnak csak azért kellenek,hogy a választásokat 2014-ben is meg tudják nyerni.
2011. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 1010011010 ***** válasza:
62%

"Tényleg csak engem zavar, hogy bármerre indulok,

Északnak, nyugatnak, délnek vagy keletnek forulok,

Által a gúnyhatáron, ugyanúgy otthon vagyok..."


http://www.youtube.com/watch?v=bWGCY4xxNDE


Sajnos a törvény megalkotásával nem az elszakított nemzettestvéreinknek próbáltak kedvezni, sokkal inkább Feldmájer hitsorosai számára könnyíti meg a honfoglalást. :(

2011. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

már van félmillió jelentkező és a számuk csak gyarapodik.

szerintem 1-1,5 millió lesz legalább 2014-ig.

akiknek a 2012 es alkotmány szavazati jogot biztosit.

nem mind a fideszre szavazik,de az biztos hogy mszp-re senki sem.


határontuli magyar vagyok és ismerem a mentalitásunkat.

az süket duma,hogy öket ez nem érdekli-azokból nagyon kevés van.a nagy többség 90% kérni fogja.

tehát szerintem átlagosan 500,000 és 1 millió közöt lesz akik 2014 ben szavaznak is.

tehát vége a baliberális oldalnak.


ÉLJEN!

2011. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És szerintem ezzel választást lehet nyerni
2011. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!