Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek az elmúlt húsz évnek...

Ennek az elmúlt húsz évnek köszönhető?

Figyelt kérdés
Húsz év alatt elterjedt a munkanélüliség,sok lett a hajléktalan. Tudom sokatok nem ezt látja hanem azt,hogy az ország nagyon jól él és nincsen semmi gond! De most ne azzal gyere,hogy a műlt rendszer így-úgy szar volt stb,mert most nem erre vagyok kíváncsi. Az elmúlt 20-21 év az ami érdekel,hogy ennek a két pártnak MSZP-FIDESZ köszönhető ennyi hajléktalan és munkanélküli. És szintén ne azt írd,hogy miért vett fel hitel az,aki nem tudja fizetni és azért került az utcára stb! Megjegyzem,hogy a gyárak sorra zártak be és egyre nehezebb lett munkát találni. Ma ha jól tudom úgy 1000000(egymillió) munkanélküli van pici hazánkban. Akkor ez az egymillió ember lusta dolgozni? Na ne már! Ez az ami nem igaz! Én is alig találok munkát és nem azért mert a seggemen ülök és neten lógok! Az a baj,hogy túl sok az olyan ember,aki szemellenzővel közlekedik. Ez az elmúlt húsz évre értem,azokra,akik nem látnak tovább a Fidesz és az MSZP politikai nézetén.
2011. jan. 11. 19:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ma 21:26


Mondj egy európai, '45 óta folyamatosan kapitalista országot, ahol 60% a munkanélküliség.

2011. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%
Az elmúlt 20 évben volt 4 év jobb oldali kormányzás és 16 év bal oldali kormányzás. Ezt azért nem ártana szem előtt tartani.
2011. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Mondj egy európai, '45 óta folyamatosan kapitalista országot, ahol 60% a munkanélküliség."


Mért kellene mondanom? Nem arról volt szó más országban mennyi, hanem mennyi lenne nálunk. Nekik nincs Fideszük, SZDSZ-ük, FKGP-jük, MDF-ük meg MSZP-jük. Itthoni viszonylatban gondolkodj!


Ha ezeket a kártékony csótányokat hagytad volna már 60éve kormányon lenni, tudod mi lenne ebben az országban??? Két lekopasztott mogyoróbokor.

2011. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mára már Etiópiától kapnánk az élelmiszer segélyeket. :D
2011. jan. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A jövő híradója :D


Nemzetközi Hírek:

Etiópia újabb élelmiszerszállítmányokat küld a magyarországi éhezők megsegítésére, nyilatkozta Meles Zenawi Etióp államfő.

2011. jan. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
"Nem csak az MSZP és a Fidesz tehet róla, volt még az SZDSZ is de nagyjából igen, ez a három legkártékonyabb párt" De akkor a maradékból ki vezesse az országot? Az mszp és az szdsz semmiképp.A Fidesz marad.A többit el kell felejteni.Nekem mint magánorvos semmi bajom velük,mint ahogy most sem.Engedik boldogulni,élni az embert.Aki nem így látja,azt csak ő tudja miért.Lehet hogy okkal,de lehet hogy nem.
2011. jan. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"A jövő híradója :D


Nemzetközi Hírek:

Etiópia újabb élelmiszerszállítmányokat küld a magyarországi éhezők megsegítésére, nyilatkozta Meles Zenawi Etióp államfő." Az ilyen pesszimizmus,már-már cinikusság az,ami hátráltatja többek között az országot. Nemrég csatlakoztam csak ehhez a portálhoz,de hihetetlen hogy mennyi bunkó,mocskolódó ember van itt.Bár az anonim mindenki kilétét eltakarja,sok válasz szemtől szemben már nem biztos hogy így lenne.A kötözködő,beszólogató emberek otthon általában nyuszik,de itt majd megmutatják!Hát mit mondjak,nagy dolog.

2011. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
21:17-s te nagyon hülye és tanulatlan agy!
2011. jan. 12. 10:27
 19/20 anonim ***** válasza:

Isten hozott zoco!


Te ezen még csodálkozol? :-D


Olvastam több hozzászólásodat is, sok mindenben nem értek Veled egyet, de EBBEN teljesen. Név nélkül az emberek "szélsőségesen szélsőségesek", mindkét irányba. Aki balos az NAGYON BALOS, aki jobbos az NAGYON JOBBOS...


Én meg egy kis kompromisszumkészséget hiányolok az igen nagy többségből.


De hát naív vagyok, mindig is az voltam :-)


Pedro

2011. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves Pedro! Írd meg nyugodtan,miben nem értesz egyet velem.Hátha közös nevezőre jutunk.
2011. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!