Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktort pár száz év...

Orbán Viktort pár száz év mulva Magyarország egyik nagy magyarja ként fogják emlegetni?

Figyelt kérdés

Elöször is kezdem azzal hogy remélem nem kiabálom el magam..


Èn bízok 100% Orbán politikájában, és azt amiket mond nagyon mélyen hat a szívemben, és most hogy látom hogy mit cselekszik hisszek benne, hogy változást fog létre hozni, és hogy a Magyar név megint szép lesz, hogy büszke lehet a Magyar újjra.


Ezzel mondva, ha olvasnád Orbán úr, tovább, én követlek, még a pokólban is, külföldön élö magyar vagyok, és jövök, hogy ott lehessek mikor nagy dolgokat csinálsz a néped és közös hazánkért!!


Nagyon szépen közönöm, és büszke vagyok, hogy magyar lehetek ezekben az idökben!!!


2011. jan. 14. 14:41
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%
Te most ironizálsz, vagy provokálsz? Orbánt 100 év múlva ha így mennek a dolgok szerintem Stalin-hoz fogják hasonlítani.
2011. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%

Most kábé úgy beszéltél, mint Leni Riefenstahl Hitlerről. A különbség kettőtök közt, hogy ő személyesen is találkozgatott a Führerrel, te viszont külföldiként valszeg még a közelében sem jártál. Dehát nem baj, nagy az Isten állatkertje, van benne hely bőven.

Miért csak ezekben az időkben vagy büszke a magyarságodra? És miért gondolod úgy, hogy Orbán felér Kossuth-hoz, vagy Széchenyihez?

2011. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a kérdés nyilvánvaló poén.

Különben meg, annyira nem nagy formátumú figura, hogy Sztálinhoz hasonlítsa bárki is. Még Rákosihoz is kevés.

2011. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
83%
A Nemzet legnagyobb kártevői közt fogják emlegetni. Ha rangsorba lesznek rakva károkozás mértéke szerint valószínűleg egyedül Surányi neve fogja megelőzni az övét.
2011. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Ha nem látjátok miért ér fel Kossuth-hoz, vagy Széchenyihez akkor kicsit gondolkozzatok, ha nem látja az ember a hasonlóságot akkor ellég hülye az illetö.


A kérdésem és amit írtam az komoly, ahogy mondtam, talán nem éllek Magyarországon, pillanatnyilag, de nem túl messze jövöben, igen.

2011. jan. 14. 14:53
 6/46 A kérdező kommentje:

Kockázni mindig kell, ha nem próbál változtatni, akkor sohase tudjuk ha sikerülni fog e vagy sem.

Senki se tudja mit kell csinálni biztosan, a kåulönbség köztünk és Orbán között, az hogy Orbán cselekszik, mi meg üllünk a seggünkönk és irogatúnk interneten.


Ez testvéreim, nekem ellég hogy megvédjem Orbánt, mert én nem vagyok fele az a Magyar mint Orbán.

2011. jan. 14. 14:56
 7/46 anonim ***** válasza:
77%
Miért? Te nála is cigányabb vagy?
2011. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
89%

Ja ha nem itt élsz akkor érthető a véleményed,laknál csak itt mindjárt megváltozna.

Egy diktátor csak a gazdagokat segíti,fordított Robin Hood,a szegényektől elvesz és odaadja a gazdagoknak.

2011. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
38%

Én is bízom benne, bár k*ra nem vagyok fideszes.


De kétségtelenül van néhány jó dolog, amit csinált, remélhetőleg jó irányba indulnak el a dolgok.


Mondjuk Nagy Magyar Hős bizonyára nem lesz.

2011. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
69%

Orbán örülhet ha két éven belül nem vágják ki vagy mondatják le. Nagy jövője ebben az országban már nincs. Viszont szívesen kölcsönadnám a kérdezőnek, vissza sem kell adni.

Hadd legyen az ő országának miniszterelnöke. xD

2011. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!