Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hany magyar ember...

Szerintetek hany magyar ember koltozott el itthonrol kulfoldre mert elege lett magyarorszagbol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 19:00
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Erdekes edesanyam a regi rendszerben 4 nyelvet megtanult es foiskolat vegzett,ot sem hagytak ervenyesulni????
2011. jan. 15. 22:57
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem sok. Befelé több jön, mert itt könnyebb a megélhetés.
2011. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
"Erdekes edesanyam a regi rendszerben 4 nyelvet megtanult es foiskolat vegzett,ot sem hagytak ervenyesulni????" Én is megtanultam akkor igaz csak 3 nyelvet,de volt egy olyan szellemi tudásom,amit csak a rendszerváltás után tudtam kamatoztatni.Ebből most már gazdagon élek,a gyerekeimnek sem lesznek gondjai felnőttkorukban sem,a nyugdíj sem érdekel,mert nem fogok rászorulni.Édesanyáddal mi lett utána,mert ez nem mindegy.Én is ismerek olyan embereket,akik annak idején kiemelkedtek az átlagból,de ma szegényen élnek,mert nem tudtak továbblépni.Mondjuk a párttitkárok is jól éltek(élnek),de az egy másik kérdés lenne.A legtöbbjük semmihez nem értett,de ma is jól élnek abból.Egyébként az 50 fele közeledek,csakhogy képben legyél.
2011. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

20:44


"itt is maradok, es jol erzem magam"


Nyilván ezért jársz vissza magyar oldalakra hinteni a kádárista igét :)))

2011. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
az utolsonak irom:akkor legalabb nem volt ennyi cigany,nezd meg mar oda jutottunk hogy cigany lett a magyar miniszterelnok,kadar legalabb feher volt!En biztos csak akkor megyek haza ha kialakitjak magyarorszagon a cigany gettot ahonnan nem johetnek ki a mocskok! Teged meg legszivesebben kikuldenelek kicsit doldozni egy sziberiaba hogy megtudd mi a munka en nem fagyok meg mert magyr birja a hideget csak a puhany es a cigany segge fagy be!!!
2011. jan. 17. 13:05
 16/22 A kérdező kommentje:
A masik kedves embernek meg annyi a valszom hogy edesanyam 60 eves nyugdijas es jol megvan,mondjuk hogy a kozep retegbe tartozunk.
2011. jan. 17. 13:08
 17/22 anonim ***** válasza:

13:05


"nezd meg mar oda jutottunk"


Mi ez a tbsz első személy? Nem külföldi vagy? Egyébként sötét, bunkó rasszista dumád van.

2011. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek:Édesanyád helyzetét nem bántásból kérdeztem,csak érdekelt mi lett vele.A másik reagálásod meg igen ellentmondásos:Nem jössz haza,mert itt szar az élet,viszont anyukád meg jól megvan itthon.Szidod a miniszterelnököt,mert cigány.Kádár tényleg fehér volt,főleg a halála utáni pillanatban.És az állt neki a legjobban.Miért büszke itt mindenki magára,ha Orbánt szidhatja?Jobb is ha kint maradsz,ennek az országnak nem ilyen emberek kellenek.
2011. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Sajnos igen latom hogy jobb ha kinnt maradok mert ezen az oldalon egyre kevesebb a magyar,Kadar Janos mindig is feher volt nem csak a halala pillanataban, orbanrol meg koztudott hogy orsos volt a neve ez nem titok es az sem hogy felcigany! Eleg baj az hogy nem vagy nacionalista, sajnos ezert tart ott magyarorszag ahol tart.Az ugynevezett befogado orszagokban van a legtobb problema,pl Angliaban es Olaszorszagban is,hiaba mondta szegeny Szent Istvanunk hogy ,,jobb ha szines a nemzet mert csak az maradhat fent,,o meg nem latta a jovot sajnos!Lehet hogy az osztrakok fasisztak de nincs is ennyi mocsok az orszagban es nem lopnak ennyit mint nalunk!En nem azt mondom hogy nem szeretem a hazamat csak az a baj tul sok a patkany es amig ki nem irtjak addig nem megyek haza,mert a patkany csak betegseget terjeszt es koszt! Istenem remelem van meg rajtam kivul is hazafi ezen az oldalon...!!!! Meg azt hozzafuznem neked hogy nem vagyok primitiv,sot nyitott vagyok a vilagra azert jartam be!!! A fajgyulolet nem a szuklatokorusegen mulik,hanem egyszeruen egy nep nem birja a masikat! Ha olvastad mar a keleti kulturakat,ott megoldjak azonnal a problemat, aki ganej annak meg kell halni,szemet szemert,fogat fogert es ez mukodik kinaban 7350 eve es jol mukodo tarsadalom nem ugy mint a mienk, ez a primitivseg ha nem tanulunk az okosabb tarsadalomtol!!!
2011. jan. 18. 00:49
 20/22 anonim ***** válasza:
Kína mint jól működő társadalom???Ahol az ország azért gazdagszik meg mert a munkások éhbérért dolgoznak,utcán alszanak,ennivalóra alig jut nekik?Menj oda ki dolgozni,majd megbecsülnéd az itthoni életet.Én is rengeteget jártam külföldön a munkám végett,de hozzád hasonló fajankóval nem találkoztam még.Fárasztó már ez az Orsós téma is.Kár hogy a negyede sincs a fejedben az ő tudásából.Légy büszke a kádárizmusra,éltesd,szidd az összes nem magyart,hisz a többi ugye nem ember.De akkor mi a fenének mész ki külföldre dolgozni?Akkor azok miért nem utálnak téged?Tudod mi lehetsz te?Egy kis senki az életben.Tanulj,dolgozz,vagy énekeld:Mi kommunista ifjak indulunk,mert bennük apáink heréje!
2011. jan. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!