Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tv2 miért cenzurázta ki a...

A tv2 miért cenzurázta ki a WestBalkan egyik helyszíni felvételének a jelenetét, amiről korábban egy kérdéses képet tettek közzé?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 18. 16:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Akkor arra válaszolj, kedves 18 éves fiú, hogy mi érdek fűződik ahhoz, hogy eltitkolják a késelés tényét? Azt még megértem, hogy az elkövetők etnikai hátterét eltitkolják, de maga az, hogy késelés történt nem hiszem, hogy annyira cenzúrázandó dolog lenne. Mellesleg túl sok mindenkinek kéne ehhez hazudnia, a rendőröknek, az orvosszakértőnek, a mentősöknek, stb. Mindezt úgy, hogy a téren többezer ember volt, akik közül bárki láthatott bármit.
2011. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocs, nem biztos, hogy fiú vagy, nem tudom honnan következtettem. Egyébként más is válaszolhat.
2011. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
miért nem hiszi el senki, hogy késelés volt? Én tudom, hogy az volt, hiszen halottam az osztálytársamtól, akinek a barátja mondta, hogy a buszon hallotta egy másik gyerektől, akinek a testvére mondta, mert a testvérének a mostohahúga Pesten tanul és az azt olvasta a neten.
2011. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
...nekem ez a véleményem. Elmondtam, hogy szerintem sokkal inkább valószínű, hogy valamilyen testi erőszak történt, mint sem hogy korlátnak szorítva megfulladtak. Mindenkinek joga van azt hinni, amit akar. Nekem ez tűnik a legkézenfekvőbbnek. Egyáltalán nem biztos, hogy etnikum volt, aki ezt véghez vitte. Nem akarok minden rajtuk leróni...a magyar ember is tud hülye lenni, csak a magyar embernek nincs akkora ,,ismerettségi köre", hogy ki tudjon kászálódni a szarból, ha bele kerül, amíg az etnikum ezt meg tudja tenni...de tény, hogy az agresszió elsősorban a cigányokra jellemző. Másrészt miért van az, hogy a ,,baleset" körülményeiről mindig csak egy-egy mondat hangzik egy a média körében és a fő témájuk, hogy nem volt a helynek működési engedélye és de szar a bulizóknak, hogy odakint kellett fagyoskodni +10 fokban egy szál pólóban... (hú de sajnálom őket...tényleg...) Az, hogy túl sok embernek kéne hazudni...ez eddig sem volt akadály ebben az országban...vagy tévedek? (eltekintve minden féle politikai meggyőződéstől) Eddig is szó nélkül a pofánkba hazudott mindenki, ahol tudott... csak pénz kérdése és mindenki hallgat...már pedig ha ilyenről van szó, akkor jobb egy kis disco balesetnek feltüntetni ezt az egészet, mint sem azt mutatni más országoknak, hogy nálunk ilyen megtörténhet, mi több, nem is ritka... Lehet felhozni érveket, ellenérveket...nekem ez a meggyőződésem és nem sok mindennel lehet meggyőzni. De megint csak megjegyzem, itt a bulizók is hülyék voltak...
2011. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Miért akarja mindenki olyan nagyon, hogy késelés legyen? Hihetetlen ez a szenzációhajhászás..."


A kérdés rossz. Miért akarja mindenki elhitetni, hogy nem késelés?

2011. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 BlackSword ***** válasza:
Az bármi, lehet... A szemtanúk pedig annyira hitelesek, mint a politikusaink... Nagyon kevés a hiteles szemtanú, mert mindenki csak a csattanásra figyel fel...
2011. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez már üldözési mánia!
2011. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A késelési sztorinak is van pszichés alapja.

Akik ott voltak azon a bizonyos lépcsőn és áttapostak a szerencsétlen lányokon gyilkossá váltak. Nekik egy felmentés ez hogy ááá nem is mi öltük meg hanem késelés volt. Ráadásul mindjárt meg is van a bűnbak a cigányok. Ez a magyarázat kényelmes lenne a szervezők számára is, hiszen így az ő felelősségük is csökkenthető lenne.

2011. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!