Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tv2 miért cenzurázta ki a...

A tv2 miért cenzurázta ki a WestBalkan egyik helyszíni felvételének a jelenetét, amiről korábban egy kérdéses képet tettek közzé?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 18. 16:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2011. jan. 18. 16:17
 2/18 anonim válasza:
mit kellene látni ezen a képen?
2011. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Itt semmi felismerhetőt nem lehet látni!Képzelegni meg minek?
2011. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Több helyen köztük itt is irnak róla hogy talán még is volt késelés. [link]


De a kérdés az hogy a jelenlegi videon azt a rész a tv2 miért korrigálta?

2011. jan. 18. 16:22
 5/18 anonim ***** válasza:

De most komolyan, hol látsz te itt korrekciót?


Van egy fényesebb meg egy mattabb rész, de teljesen ugyanaz van rajta, csak kicsit más színben...


De persze lehet, én vagyok vak...

2011. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Telefonról vagyok,igy nem tudom megnézni a videót,de ha arra a videora gondolsz,ahol a mentös mellett látszik a test,ahogy takarják be,akkor a válasz: kegyeleti okokból
2011. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Miért akarja mindenki olyan nagyon, hogy késelés legyen? Hihetetlen ez a szenzációhajhászás...
2011. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja senki, hogy késelés legyen... ez nyílt titok, hogy az volt... sokkal valószínűbb, mint hogy korlátnak szorították a nyakukat és megfulladtak. Több ezer ember nem pánikol be csak úgy... Nem mellesleg a drágalátos BRFK szóvivő először azt nyilatkozta, hogy nem zárható ki a késelés ténye, később azt, hogy nem volt késelés majd harmadjára azt, hogy csak igazságügyi orvosszakértő tudja megállapítani... Kicsit sem feltűnő, hogy az ügyben eljáró személyeknek egy nap három különböző véleménye van? Én már semmin nem lepődök meg... sajnálom azokat, akik még hisznek a médiának...én már nem tudok elég rég óta... Őszinte részvéttel fordulok a gyászoló családhoz, de hozzá tenném, hogy itt azért nagyban közre játszott, hogy mindenki a saját felelősségére ment be a helyre úgy, hogy nyilván való volt az, hogy hering party lesz és egy ilyen volumenű eseménynél, ahol már több 1000 ember van minimum egy motozást megejtenék... Ha ez nem történik meg, akkor még a bemenetel előtt elgondolkoznék rajta, hogy kell-e ez nekem pontosan ilyen okokból kifolyólag... Voltam már nem egy, nem kettő buliba és volt olyan is, ahonnan el is jöttem mert olyan társaság jött össze, olyan arcok voltak, hogy hasonló dolgokat simán kinéztem belőlük... Itt az emberek is hülyék voltak... lehet, hogy én vagyok túl komoly, de 18 éves fejjel nekem ez teljesen triviális...
2011. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy ne sértse az érzékenyebb lelkű nézők ízlését.


Műtétnél, véres jelenetnél gyakran teszik kivehetetlenné az adott részt, nem mindenki bírja a vért.

2011. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az nem vér az a keze, csak szólok, hogy hullafolt is lehet, több helyen is azt mondták, fél óra alatt ért ki mindenki. Vagy véraláfutás. A késelés meg hülyeség, mindenki hallotta a haverjának a barátnőjének az ismerősétől. Nagy tömegben, főleg ha alkohol is van, elég annyit ordítani, hogy megroggyant a tető, vagy mint itt: Késelés!
2011. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!