Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nem suskus van a West...

Csak nem suskus van a West Balkán sztori körül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 21:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
26%
Ki jelezte őket? Nem mindegy? Valaki, talán többen is.
2011. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
75%
És még egy kérdés. Szerinted milyen kapcsolatban áll ez az oldal a kormánnyal, a rendőrséggel, a zsidó nagytőkével, a cigány maffiával vagy akármivel, hogy érdeke legyen elhallgattatni embereket?
2011. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Hát ez biztos nem igaz. Csak azért, mert tisztelet így meg úgy? A lóf@szt.

Amúgy bocsi bácsik, ha megsértettelek titeket, tudjátok, hogy lájkolom a melótokat!

2011. jan. 24. 22:38
 14/39 A kérdező kommentje:
Hát ezért kérdezem.
2011. jan. 24. 22:39
 15/39 anonim ***** válasza:

Amit eddig hallottam,olvastam róla,az igen zavaros.

A rendezvényszervezőt több helyről kitltották,mert botrányok voltak. Ha ez igaz,nem is kaphatott volan engedélyt a rendezvény megszervezésére.

A tulaj is megnézhette volna,kinek adja bérbe a helyiséget.

De az engdély megadása körül is zavaros a helyzet. Legalábbis a kerület polgármester és jegyző szerint, a rendeletek nem világosak és nem jók.

Kezdődik az egymásra mutogatás: midnenki hibás,csak én nem.

2011. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Vajon kinyírják azokat, akik erről beszélnek? XD Hát ha egyszer maffia...


Amúgy ki tudja, hogy maga a rendezvényszervező ki volt, vagy kinek a kicsodája, hogy nem varrják be.

Lehet, ő maga valami "befolyásos ember", hogy úgy mondjam.

2011. jan. 24. 22:42
 17/39 A kérdező kommentje:
De ha nem halt volna meg senki, akkor is lett volna belőle botrány, hogy mennyien voltak?
2011. jan. 24. 22:44
 18/39 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem ezek után úgy le fognak tiltani, hogy egy rohadt "gy" betűvel kezdődő oldalra nem tudok majd regisztrálni.

De az üzeneteitek után ne mondjatok semmit.

2011. jan. 24. 22:46
 19/39 A kérdező kommentje:

Értem én, tök jó, hogy így kommunikálunk, de én úgy vettem észre, hogy azok a kérdések nem firtatták a hátteret, és nem kötöttek bele, nem jutottak el a maffiáig.

De bocs, ha ostobaságokat beszélek, nem olvastam teljesen el őket, csak konkrétan volt jó néhány, ami azért lett leszedve, mert belementek a részletekbe. Még akkor, mikor történt.

2011. jan. 24. 22:50
 20/39 A kérdező kommentje:
Szemtanúk, szerintetek mi volt, vajon bezárják-e, aki ott volt, hogy élte meg. Ilyeneket látok.
2011. jan. 24. 22:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!