Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nem suskus van a West...

Csak nem suskus van a West Balkán sztori körül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 21:58
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Az legyen az én bajom, hogy hova megyek, vagy hova nem megyek holnap, de ott mutatták a TV-ben, hogy tanácskoztak az okosok, akkor mondták, hogy pánik nem volt. Hát konferencia, vagy minek hívják, tanácskozás, mittudomén.

Hitetlen.

2011. jan. 24. 23:38
 32/39 anonim ***** válasza:
52%

Sztem azért voltak sokan, hogy ott kinyírjanak valami maffiavezért. A rendőrség meg mondta, hogy nem késeltek meg senkit... Na persze, mert biztos lőttek!!! Az ilyen helyek jó hangosak, nem feltűnő ha két maffiavezér egymás fülébe súg (ordít), nem is tudják lehallgatni... Biztos így történt.

Nem értem mit kell ezen rágódni. És hogy a f.szba ne lennének ilyen sokan az összes hasonló bulin? Halloottál már 300 személyes partiról?

2011. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, neked mi bajod van, de hogy meglegyen az örömötök (nektek is!!) töröljétek ki ezt is, és nem kell ilyesmivel foglalkozni.

Senki nem tud nekem értelmes válasszal szolgálni, mert senki nem tud semmit, bevarrták az emberek száját.

Lehet, csak annyi a sztori, hogy 2 részeg cigány balhét csinált, de azok csak nincsenek ekkora hatással ekkora tömegre.

2011. jan. 24. 23:49
 34/39 anonim ***** válasza:
Majd kinyomoznak valamit. Egy idióta állítólag elordította magát hogy késelés, de szúrt embert nem találtak (ezeket nem cáfolták a rendőrök). Nem állnék 3000 lépcsőn leömlő ember alá. Lehet hogy valaki viccből meglökött valakit a lépcső tetején, és attól indult el lefelé a tömeg. K.rva jó vicc lehet...
2011. jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
91%

Emberek, olyan okosok tudtok lenni, hogy a fülem ketté áll xD


Aki azt írta, hogy "ilyesmi megesik, de belemagyaráztok ezt-azt"... Tudorkám, a hangsúly azon van, hogy valamit nagyon el akarnak kussolni, nem azon, hogy meghalt az a három lány. Nagy a suskus, mert a híradóban egyik nap azt mondják, nem volt pánik, másik nap, hogy tömegpánik volt. Azt mondják, késeltek, később, hogy nem, pedig csak egy csávó akart egy bicskával hadonászva magának helyet csinálni!


Aki azt mondta, hogy sok az ilyen kérdés, ne terheljük az oldalt: Akkor mi ez a sok "Szép vagyok" "Önbizalomhiányom van" "Öngyilkos akarok lenni" "Bikicsunáj" "Elég hosszú-e a farkam" "Megérdemelte Vastag Csaba a győzelmet?" "Megvegyem?" meg hasonlók, amiből kismillió van? Jól mondta a kérdező: Az olyan Balkános kérdések maradtak meg, amik NEM firtatják, mi van a háttérben.


"De az engedély megadása körül is zavaros a helyzet. Legalábbis a kerület polgármester és jegyző szerint, a rendeletek nem világosak és nem jók.

Kezdődik az egymásra mutogatás: mindenki hibás,csak én nem." Szívemből szóltál, öregem! :D


"Már bezártak maguktól." Ja, és mibe hogy két hónap múlva kinyitnak, csak más néven? Na, ki akar fogadni?


"Nagyon szép dolog ilyenen poénkodni, ha meg komolyan gondolod, akkor még rosszabb." Szerintem komolyan gondolja, és nagyon gáz, hogy a sok okos regisztrált nem használja a szürkeállományát, mert agyuk kicsiny része csak annyira terjed ki, hogy sajnáljuk az áldozatokat, és az egésznek bele sem gondoltak a hátterébe, tényleg senkinek nem tűnik fel, hogy egyik nap ezt, másik nap azt mondja a TV, rádió, internet, egymásnak mondanak ellent? Ha egyszer saját magukat cáfolják meg két mondaton belül, akkor nem egyértelmű, hogy valamit k*rvára el akarnak hallgatni?


De akkor elmondom a saját véleményemet is, azokról, akik ott voltak... Ha látom, hogy millióan állnak előttem, és hallom, hogy odabenn is millióan vannak, nem megyek be. Ha bemegyek, megérdemlem, amit a tömegtől kapok. Ezek a partik úgyis csak arról szólnak, hogy mindenki igya le magát, szívjon be, tépjen be, erőszakolják meg az egyik sarokban. Hogy mit nem esznek a fiatalok...? Különben is, mit várjon az ember egy olyan bulitól, amit úgy reklámoznak: "Olcsó pia, sok szép lány" A színvonal adott...

A 16 éves korhatár meg egyenesen röhejes... Persze, ilyenkor jönnek azzal, hogy "Már nem vagyok gyerek, tudok magamra vigyázni" F*szt tudsz, pici szívem, és igenis GYEREK VAGY!

Azokat a szülőket meg egyszerűen nem értem, akik a 16-17 éves kölyküket éjszakai buliba engedik... Budapesten!

És lehet, hogy én vagyok érzéketlen, meg szívtelen, de senkit nem sajnálok azok közül, aki ott volt... Csaj nyilatkozta: "Nem kaptam levegőt, azt hittem, megfulladok, ki akartam menni, de nem tudtam, azt hittem, ott halok meg!" Minek mentél be? Ja, igen, olcsó pia... Értem én...

2011. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok, nekem azóta bűzlik a dolog, mióta itt olvastam egy kérdést, hogy ismerte-e valaki az áldozatokat. Akkor voltak, akik beírták a neveket, és 6-8 válasz ékezhetett, mind részvétnyilvánítással. Én azt sem tudtam, mi a West Balkán, gondoltam, megnézem a "gugliban". Közben hallom a tévéből, hogy pont erről van szó. Odarohanok, végignézem a riportot, és mire visszaülök a gép elé, eltűnt a kérdés, válaszokkal együtt. Később találok 2 kérdést, az első, hova lett az előző kérdés. Mire azt elolvasom, a másik törölve lett, aztán az előző is.

Kérdem én: ha semmi provokáló, csupán megdöbbent kérdések, tele gyásszal, együttérzéssel, miért lettek törölve?! Na, ekkor már bűzlött a dolog. Bűzlik továbbra is, mert ahogy előttem írták, ellentmondóak a hivatalos közlemények, kezdve belügyminiszterünk nyilatkozatával.

Közben kiderült, nem volt engedély, max. 300 ember mehetett volna be. Ha nincs engedély, akkor szerintem egy sem, nem 300. Továbbá: hivatalosan, mint azt azóta nyilvánosságra hozták, egy ilyen szórakozóhelyen alapterület alapján van megállapítva a befogadó képesség. 3 fő/1 négyzetméter. Akkor ez 100 négyzetméteres volt? Nálam 10X10=100, és 100X3=300. Hogy is van ez? Disco 100 négyzetméteren? 10X10 méteres helyen? Na ne röhögtessen senki.

A késelés meg valóban nem szó szerinti késelés volt, hanem előkerült a dikics a farzsebből, hogy azzal csináljon utat magának a páciens. 1 vagy több? Ki tudja? Nem hátba szúrtak valakit, csak helyet akartak. Aztán a hadonászásban aki beleszaladt, hát ott a nyoma. Viszont ezt nem hiszi el senki, mert Pintér úr bejelentette, hogy ilyen nem történt. És ha ő azt mondja, mutathatod a karodat, azt a választ kapod, hogy te okoztad, hogy belekavarj a történetbe.

Szóval, tényleg az egymásra mutogatás folyik, és soha nem fog nyilvánosságra kerülni az igazság. Csak a hal is a fejétől bűzlik! Ha az illetékesek nem beszélnének keresztbe egymásnak, sőt nem cáfolnák egyik nyilatkozatukkal a másikat, senki nem tépelődne azon, hogy mi az, aminek nem szabad kikerülni a köztudatba.

Legfeljebb a takarítók lesznek felelősségre vonva, hogy nagyon tiszta volt a lépcső, ezáltal csúszott, és ettől dőltek az emberek. 1 fiatal elperecelt, és jött a dominóelv. Akinek nem tetszik a véleményem, nyugodtan töröltetheti, mert valaki piszkosul figyeli itt is a kérdéseket-válaszokat.

2011. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Csak ideiglenes engedélyük volt, 300 főre. Ez nem azt jelenti, hogy csak ennyien fértek be.
2011. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Az egyik kereskedelmi csatornán telefonos felmérés kérdése: méltó büntetést kap-e a felelős? (már ha kiderül, ki az)

Az sms-ezők több mint 70%-a nemet válaszolt, tehát valamivel több, mint 20%-a véli úgy, hogy meg lesz a felelős, és bűnhődni fog. Azért ebből nekem lejön az, hogy a magyar törvények, az igazságszolgáltatás, meg úgy az egész nagyon hadilábon áll.

2011. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Puszilom a bácsikat!

2011. jan. 25. 22:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!