Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Orbán Viktor a...

Szerintetek Orbán Viktor a vesztébe viszi ezt az országot és ha igen miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 20:08
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
0%
Félreértesz, nekem most sincs bajom a Fidesszel, én már a rendszerváltás után megalapoztam a magam és a családom anyagi biztonságát, megélhetés szempontjából nekem tök mindegy ki lesz kormányon, de az emberek nagy részének nem valószínű. Őket pedig ma a Fidesz programja tudja a legjobban segíteni, főleg ha az emberek többsége dolgozni is akar. Mert ezzel is vannak gondok. Magam is alkalmazok embereket igen jó fizetéssel, és bízom abban hogy most még több befektető, vállalkozó fog hasonlóan gondolkozni. Persze én mindig magamból indulok ki.
2011. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
45%

"Ezen mit nem lehet érteni? Ezzel meg van cáfolva amit előzőleg posztoltál.

Az adórendszer nem a gyerekvállalást ösztönzi, annak kedvez akinek már van gyereke, és magas jövedelemmel rendelkezik! "


Mindenki jobban jár az új szja-val, akinek van gyereke. A kormány sohasem csinált belőle titkot, hogy elsősorban a munkával szerzett bérjövedelmen keresztül kívánja támogatni a családokat és nem segélyosztással, ahogyan a szocik tették. Igen, aki sikeresebb és többet keres, jobban tudja érvényesíteni a kedvezményeket is. És aki tehetősebb, inkább az vállaljon gyereket vagy további gyerekeket. Mert sokan kényelemből nem teszik.


Állandóan koncepciótlanságot akarsz a kormányra rábizonyítani, de nagyon nem megy. Mindig is ezeket a gazdaságpolitikai elveket hirdették, amit 1998-2002 között és most újra meg szeretnének valósítani. Hazai vállalkozások terheinek csökkentése, a középosztálybeli családok támogatása, egyszerűbb és átláthatóbb adózás, munkahelyteremtés.


Az szja átalakításhoz valóban kell fedezet, a február végén bejelentendő gazdasági intézkedések éppen ezt fogják szolgálni. Amelyek bizony jelentős kiadáscsökkentést fognak jelenteni. Éppen ideje, hogy végre valaki rendet csináljon.

2011. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Majd meglátjuk milyen gazdasági helyzetben lesz 3 év múlva az ország.
2011. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Lehet bölcsebb dolog, mint egyből egymás torkának ugrani...
2011. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

"Ahogy gondolod. Majd meglátjuk milyen gazdasági helyzetben lesz 3 év múlva az ország."


Oké, akár egy év múlva is többet tudunk majd. Megjelöltem könyvjelzővel a kérdést, visszatérhetünk rá! :)))

2011. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Rendben van, én itt leszek! :)
2011. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim válasza:
53%
Egyáltalán nem viszi vesztébe ezt az országot. (Nem vagyok Fideszes) Jó döntés volt a nyugdíj törvény is, annak ellenére, hogy sokan nem értenek vele egyet, ráadásul 2 évvel ezelőtt ez a terv a népszabadság szombati számában is megjelent :) Médiatörvény. Nem viszi vesztébe az országot, csak egyes emberek szerint korlátozza a szabadságjogokat. Nos, ha ez így lenne, nem lenne hetihetes meg Klub rádió, meg pár kormányt szidó adó. Nem értek velük mindenbe egyet, pl: oktatási törvény, de szerintem alapvetően jók az intézkedéseik.
2011. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.

# 56/57 Időpont 2011-02-08 14:03


"Rendben van, én itt leszek! :)"


Ezt írtam tavaly:

"Oké, akár egy év múlva is többet tudunk majd."


Megkövetlek, tényleg neked lett igazad. A Fidesz legalább a gyurcsányi-méretű el*rást valósítja meg éppen, nem pedig az 1998-2002 közötti ciklus politikájának folytatása történt :(

2012. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!