Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit mondasz JELEN pillanatban?...

Mit mondasz JELEN pillanatban? Inkább Bajnai vagy Orbán?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 13:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
33%
Orbán.Ez egyértelmű.
2011. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%
VONA GÁBOR!!!!
2011. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
28%

13:42


"Bajnai kormányzása alatt a nemzetközi és haza szakértők szerint is pozitív változások történtek a gazdaságban"


Ha idemásolsz tíz cikket a hávégéből vagy a népszabiból, azzal sem fogsz meghatni, tudod?

2011. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
40%
Ki az a Vona Gábor?
2011. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%

"Bajnai kormányzása alatt a nemzetközi és haza szakértők szerint is pozitív változások történtek a gazdaságban, amelyeket jó lett volna folytatni, esetleg még meg is oldhatták volna az ország helyzetét."


Bajnai felhatalmazása lényegében csak arra szólt, hogy megakadályozza Magyarországon az államcsőd bekövetkezését. Az államcsődét, amelynek fenyegető lehetőségét éppen az MSZP-SZDSZ-kormányok politikája idézett elő. A szocik mindig is csupán ehhez értettek: válságot, csődközeli helyzetet okozni, majd "sikeresen" válságkezelni. És ezért kellene nekik folyamatosan hálásnak lennünk.

2011. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
27%
Egyik sem! Kizárólag Vona Gábor!
2011. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
35%

Miért ezt a kettőt lehet választani?

"Egyet értek.A fidesztől,még Vona is jobb lenne 100.....szer"

nem értesz te semmit -.- Ha már Bajnai vs. Orbán, akkor: Vona mégis mennyivel lenne jobb, mint Orbán? ő még nagyobb baromságokat csinálna, amit a neoliberális nyugati közgazdászok és az EU ugyanúgy nem tolerálna :D

2011. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Orbán még nincs annyi ideje kormányon, hogy bármi jelentősebbet tett volna. Azt sem értettem miért van akkora probléma a nyugdíjpénztárak körül, sőt az is magas nekem, mi a gond a médiatörvénnyel. Bajnainak meg az az egy éve, amit miniszterelnökként tett megint nem volt valami hangos. Lehet, hogy csak azért, mert már nem volt mit tönkretenni, lehet azért, mert nem csinált semmit. Igazából egyik sem jobb a másiknál, én Bajnait választanám, de csak azért, mert Orbánt, mint embert rühellem.
2011. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
6%
Hehe! Hát ez nagyon vicces! Még hogy Bajnai! :)
2011. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Dick Esmen ***** válasza:
46%
Bajnai.Orbánt csak 90-ben választottam.
2011. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!