Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit mondasz JELEN pillanatban?...

Mit mondasz JELEN pillanatban? Inkább Bajnai vagy Orbán?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 13:28
1 2 3
 21/29 BlackSword ***** válasza:
36%
Ezen szerintem egy pecig sem lenne szabad gondolkodni: Bajnait a kormányba, Viktorkát a...(folyó, BP közepén) !!!
2011. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Sverdans válasza:


Miért ezt a kettőt lehet választani?

"Egyet értek.A fidesztől,még Vona is jobb lenne 100.....szer"

nem értesz te semmit -.- Ha már Bajnai vs. Orbán, akkor: Vona mégis mennyivel lenne jobb, mint Orbán? ő még nagyobb baromságokat csinálna, amit a neoliberális nyugati közgazdászok és az EU ugyanúgy nem tolerálna :D


Okos TÓNYÓ!

1 kit érdekel az EU?=) Magunkat 90 előtt is eltudtuk látni most is eltudnánk nem kéne a haza termékből annyi export és a külföldi sz@rból annyi inport...Gondolkozz mielőtt írkálnál..:) De jó akkor szaladj Viktorhoz;)

2011. febr. 3. 23:55
 23/29 anonim ***** válasza:
56%
Azt elfelejtitek, h az emberek többsége, akik Orbánra szavaztak, nem járkálnak ilyen oldalakra(jobb elfoglaltságuk is van, mint ilyen hülye kérdéseket olvasgatni), tehát ez a szavazás, h bajnai v orbán egyáltalán nem reprezentatív. és igen le lehet szavazni, de azért ezt nem hagyhattam szó nélkül!!
2011. febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Huhh köszönjük mester:) és honnét tudod hogy nem járnak? mi vagy te jósnő?:)
2011. febr. 4. 00:54
 25/29 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem egyik sem. Mindkettő alatt elég siralmas az ország helyzete, és a közbiztonság sem tudott javulni.
2011. febr. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25%
Már inkább Orbán.
2011. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
19%

Én megértem a jelen politikai helyzetben, hogy sokan nem látják szívesen Orbán mestert, de milyen eszement embereknek jut eszébe, hogy bajnai legyen megint?

Az ilyen embereknek a börtönben kellene rohadniuk és nem hogy politizálni, még szavazni sem engedném!

2011. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mármint a bajnai féléknek!
2011. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
38%
Egyik se! Jöjjön végre a Jobbik! :)
2011. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!