Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha most ebben a pillanatban...

Ha most ebben a pillanatban kitörne a polgárháború Magyarhonban, akkor mitévők lennétek?

Figyelt kérdés

Ha most ebben a pillanatban megszakítanák az adást a tévében és minden csatornán bemondanák h "kitört a polgárháború" mit csinálnátok ?

Még arra is kíváncsi lennék hogyan képzelitek a jövőt

(az elkövetkezendő 1-5-10 évet )

Kérlek azt is írjátok le hány évesek vagytok és hogy milyen neműek.Köszönöm.


2008. dec. 29. 00:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

először a kérdés feltevöje is elmondhatnál hogy mit csinálna.meg mondhatnál férfi avagy nő vagy valami MÁS.

eseteleg a személyes adatait is közölhetné.

és a számára talán egyik legfontossab dolgot.( mi az elképzelése a jövőjéről )

2008. dec. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Én azon nyomban mennék a párommal külföldre! Sógornőmék Olaszo-ban élnek, munkát is tudnának szerezni, szóval nem csak úgy a semmibe mennénk!

Általánosságban a világon a jövőt, vagy az életemben?

25/L

2008. dec. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

A kérdésben nem szerepel, hogy miért törne ki polgárháború, úgyhogy ez a választ is megnehezíti.

Polgárháború esetén nem tudnék sehová sem elnyargalni, mert nincs autónk, a tömegközlekedés pedig úgyis leállna.

A jövőt elég sötétnek látom, és közbiztonságról ne is álmodjunk, nem csak 5-10 év múlva, hanem már napjainkban is, gondoljunk csak a falvakra. A velünk élő kisebbség teljes terrorban fogja tartani a dolgozó népet, a kezünk viszont még jobban meg lesz kötve. Tűzzel-vassal fogják üldözni azokat, akik tényleg szeretik a hazájukat, a szólásszabadság mint olyan meg fog szünni. De, hogy jó dolog is történjen, ezért bőven lesz választék külföldi termékekből, a magyar gazdaság pedig teljesen tönkre lesz téve, és szép sorban megsemmisül az összes hungaricumnak minősülő nemzeti értékünk.


27/f

2008. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem mennék haza:)

(Màr nem élek otthon)

Na de ha otthon lennék:

Kézzel,làbbal àtjutnék a hatàron,és menekültként letelepednék egy màsik orszàgban.

Vagy:

Egy jol biztositott menedékhelyre mennék,jol felpakolva konzervekkel,élelmiszerrel,minden tuléléshez szükséges dologgal,és vàrnék a csodàra...

(21/L)

2008. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Semmit,tiszta a lelkiismeretem.
2008. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
A polgár háború már rég kitört. Csak fegyverek nélkül,
2008. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Nem tör ki, mert annyira birkák vagyunk.

Azt csinálnak a nagy pártok amit akarnak. Mi meg bólogatunk hozzá és újra meg újra megválasztjuk őket.


Hihetetlenül kiábrándultam a saját népemből.

2008. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Beállnék tábornoknak, és élőben játszanék Command&Conquer-t.


No de komolyan, én is húznék elfele (még hamarább is, mint jelenleg tervezem), és végleg kiábrándulnék ebből a népből (még jobban, mint eddig), hogy egyszerűen _képtelen_ összefogni és egységesen élni, dolgozni a közös jó érdekében, hogy együtt jussunk végre egyről a kettőre. Végleg elkönyvelném magamban az országot Balkánként, és vissza se néznék.


Ami meg a jövőt illeti, én tök jól ellennék Svédországban, tolmácsolnék és fordítanék az öt nyelvemre/-ről... és ha valamiképp úgy alakulna, hogy jelentősebb vagyonom kerülne, esetleg segítenék az itt rekedt rendes, épeszű embereknek a kiugrásban.


Akik meg mindenáron marakodni akarnak, mert képtelenek megegyezni, azok maradjanak csak itt, és nyírják ki egymást, annyival is jobb hely lesz a világ. Komolyan mondom, ha egy kicsit is több kompromisszum- és együttműködési készség lenne ebben a népben, már rég minimum Ausztria szintjén lehetnénk. De így...


25/F

2008. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Polgárháborúhoz polgárok kellenek, nem 9millió birka. Amúgy fegyvert fognék és irtanám az ellent. De várjunk csak: ki az ellenség? Mindegy, a lényeg, hogy nem futamodnék meg.

29/F

2008. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem harcolnék, de tényleg jó lenne tudni, miért tör ki a háború.

Pont a múltkor beszélgettünk a párommal hasonlóról, arra jutottunk, hogy ha valami háború vagy netán világháború törne ki (amit a mostani helyzetben nem is nehéz elképzelni), akkor valahogy eljutnánk Kanadába. Páromnak élnek ott rokonai, ráadásul semleges ország is. Nem hagynám, hogy elvigyék katonának, én meg nem csinálnék áldozatot magamból. Gyávák vagyunk, ez van, pedig én nagyon szeretem Magyarországot, dolgozni sem akarok külföldön. De egy háborút nem várnék ki.

L/19

2008. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!