Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberális, demokratikus...

Liberális, demokratikus testvéreim! Szerintetek 2014-ben le fogja végre egy baloldali párt (remélhetőleg az MSZP) váltani a középkorias Fideszt?

Figyelt kérdés
Én nagyon remélem, hogy igen. Felháborító, hogy ismét a Horthyista csürhe uralkodik felettünk! Nem volt elég 1998-2002 között?
2011. febr. 4. 20:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%

1. osztályú PROVOKÁÁÁÁÁCIÓÓÓÓÓÓ! LOL


kérdező, te arra maszturbálsz, ha elküldenek a ..... anyádba?

2011. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%
Szoptunk eleget a liberális anyaszomorítók miatt, most ti vagytok a hímtag rosszabbik oldalán. Remélem jó sokáig.
2011. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%
Ne is álmodj róla, hogy a Maszop valaha újra hatalomra kerül.
2011. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Tényleg de jó lenne újra látni Kovács Lászlót, Szili Katikát... Hülye vagy öcsém. Mitől Horthysta a mostani kormány? És miért lenne csürhe? Szarom le az oldaliságot, végre hozzáértőkre lenne szükség!
2011. febr. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
Én megértelek egyébként, már én is akartam hasonló kérdést feltenni, hogy a sok hülye fideszest lássam fröcsögni. :D Elég viccesek, pedig nem is vagyok mszp szimpatizáns.
2011. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a lényeg az, hogy végre valaki kihúzza az országot ebből a derékig érő szarból, ha ehhez egy burkolt diktatúra kell, akkor addig legyen az, hosszabbtávon úgysem működhet.
2011. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A mostani kormány nem horthysta. Sajnos...
2011. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ezek annyira fasza kérdések egy provokátortól! Azért odáig nem alacsonyodok le, hogy válaszoljak is.
2011. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Szimpatizánsuk voltam, de annyi aljas dolog történt és talán lehet hogy mindenről még nem is tudunk, hogy mikor meglátom KOvácsot meg a többieket akkor elfog a hányinger. Most is mondják a frankot meg osszák az észt, de tőlük az hitelét veszített paraszt vakítás. U.így fogja megutáltatni magát a Fidesz is. Amig ezek itt vannak addig nekünk soha nem lesz jó.
2011. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Pro Patria ***** válasza:

"Liberális, demokratikus testvéreim!"

- Nofene. Liberálisoknál a testvéri kapcsolat, a család nem igen szokott számítani:) A Fidesz meg semmivel sem kevésbé demokratikus, mint az MSZP-SZDSZ koalíció volt 8 évig.


"Szerintetek 2014-ben le fogja végre egy baloldali párt (remélhetőleg az MSZP) váltani a középkorias Fideszt?"

- Hogy az MSZP soha nem fog újra kormánypárt lenni, az biztos.


"Felháborító, hogy ismét a Horthyista csürhe uralkodik felettünk!"

- Rossz dolog politikai kisebbségbe szorulni, a társadalom megvetését elszenvedni, ugye? Meg is érdemlitek. Horthy pedig az utolsó igazi államférfi volt a magyar történelemben.


"Nem volt elég 1998-2002 között?"

- Hisz olyan szép 8 évünk volt a közelmúltban, ugye?:)

2012. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!