Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Orbán évértéke...

Mi a véleményed Orbán évértékelő beszédéről?

Figyelt kérdés

Nem gondolod, hogy frankó csávó? Viccel, és tök happy :D

Én lájkolom :D


2011. febr. 7. 16:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
78%
Másrészt az a lényeg, hogy a tökünk lerohad, de majd a következő választások előtt egy néhány hónappal már jobb lesz, hátha jobb lesz az eredmény.
2011. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
54%

74

Az a baj, hogy - mint ahogy írtam - aki ma nem dolgozik, azoknak egy szép része nem tudna hol elhelyezkedni, maximum ilyen közmunkaprogramokon.

2011. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

"Számomra az az érdekes, hogy amikor arról beszél, hogy a segélyek, és a bérek közötti különbséget növelni kell. Ennekmiért mindíg azt a módját választják, hogy a segélyeket csökkentik? Miért nem gondolnak arra, hogy ha a béreket emelnék, akkor többen mennének dolgozni?"


Valószinűleg erősen negatív hatása lenne egy drasztikus minimálbér-emelésnek. Visszavetné az amúgy sem túl fényes versenyképességet. Plusz nem a bevételnövelést kérte az IMF, hanem a kiadáscsökkentést... Nem én szoktam rettegni az IMF-fel való ellenkezések hatásaitól...

2011. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
58%
Sikerült felülmúlnia a 2010-es évértékelő beszédét. Többet dumált, és kevesebbet mondott. Amúgy nagyon szánalmas volt.........................................
2011. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 doboszoli ***** válasza:
87%

Tetszett....volna, harminc éve sokaknak, a Hazafias Népfront

Filozófiai Tagozatának értékeléseként.

Hozta önmagát, nem csalódtam.

2011. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
70%
Kb az lett amit vártunk, hebegés-habogás olyasmiről aminek köze nincs a témához hazugsággal fűszerezve és karizmatikusan tálalva. Az antidemokratikus lépések, GDP és népesség csökkenés, munkanélküliség növekedése, vörösiszappal való valamit kezdés stb.stb.stb. valamiért kimaradtak...hm-hm, Gyk-n nyargaló narancshuszárok erről mi a véleményetek?
2011. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
68%
Egy kivétellel nagyon tetszettek a válaszok, meg a kérdező megjegyzései is. Ezt a 628. orbáni dajkamesét a jelek szerint most már senki nem nyalta be. Ez is valami. Tényleg szánalmas már Orbán ezzel az átlátszó gyerekes dumájával, hogy ez most az összefogás éve, a következő a a stabilizálódásé, 2013. az elrugaszkodásé, és 2014-től jönnek az érzékelhető eredmények. Istenem, hányszor hallottam én már ezt az elmúlt 40 éveben! Most még egy kicsit nehéz, egy kicsit problémás, de X + 3 év múlva, haj, az lesz a csoda! És még mindig, és még most is csak ennyire futja! Na ez már tragikus...
2011. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
83%
Aki több szóval mond el valamit,mint ami a megértéséhez feltétlen szükséges,az egyébb aljasságra is képes!
2011. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
67%
19:18 akkor is lesznek még szavazói ha az országot eladja és a lakói felét eladja rabszolgának vagy lemészárolja...
2011. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
55%

Látom, Kérdező, te már főztél pálinkát... És meg is ittad.


Pedro

2011. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!