Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázárnak miért van szüksége...

Lázárnak miért van szüksége lézerblokkolóra?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 10. 02:58
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanazért, amiért neked :P
2011. febr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem elég neki a mentelmi jog!
2011. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én ott kezdeném, hogy minek neki audi s8??


azt mondja: biztonság


könyörgöm, egy kocsival, ami 1/20-ába kerül annak, ugyanolyan biztonságosan lehet menni az autópályán és akkor cinikusan kérdezgeti a videóban a mellette ülőt, hogy neked van luxusautód... patkány és mi fizetjük a benzinét

2011. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akármelyik pártra szavazzatok is, egyik kormánytag sem fog Suzukival járni a kedvetekért. Lehet ezen hőzöngeni, ha sok időtök van, de ez nem fog változni. Nem jó érzés azt látni, hogy nekik mindenük megvan, mi meg mindenért megküzdünk, de akinek ez nem tetszik, az menjen politikusnak, és akkor neki is lehet ilyen szép autója, közpénzből. Unokatestvérem megtette, ma ő is a Parlamentben ül, benzinpénzt kap, fizetik az albérletét, nem aggódik a devizahitele miatt sem, pedig csak egy vidéki tanár, és még csak nem is kormánypárti...
2011. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kívánom neki, hogy tesztelhesse személyesen, hogy mennyire biztonságos a kocsi... De vonattal találkozzon, mert akkor más legalább nem sérül meg...
2011. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leiah, ugye ő a Jobbik frakcióban ül?
2011. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Magyar emberből mindig csak az irigység beszél... A sok léhűtő cigánytól, meg a pénzért leszázalékolt "rokkant" nyugdíjasoktól nem sajnáljátok a befizetett adótok??? Hisz egy olyan kap 80 ezer Forintot (amiből ugye már 3x teletankolja Lázár vele az autót)havonta, úgy hogy makk egészséges és még annyit sem csinál, mint egy politikus... Nem a politikusokra megy el a sok pénz... ez ilyen nemzeti téveszme...


Styloo

2011. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegnap 20:08:


Igen, ott, és bár nem rajtam múlt, hogy bekerült, (mivel én nem a Jobbikra szavaztam), de nem irigylem azért, amit elért, ugyanis meggyőződésből csinálja, amit csinál, és elég sok munkája van abban, amit elért.

2011. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Leiah, akkor sok sikert neki.

Bennük van a remény.

2011. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!