Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gáz vagy paprika spray-t...

Gáz vagy paprika spray-t hordhatok magammal suliba és vissza, haza? SoS

Figyelt kérdés

Van egy ún. "roma" származású ember,aki nem igazán csíp,mert fülembe jutott,hogy kanabis(?)-t fogyaszt,és etika órán amikor erről volt szó,csak úgy kijelentettem,hogy tudok olyat,a terem négy fala között,aki használja a könnyűdrogokat.Ezért ma egy barátja,aki szintén "roma" és megfenyegetett,hogy ha "míg ecce ilyen törtínik"megjárom.

A tanárokat nem szeretném belevonni.


A kérdésem az lenne,hogy gáz vagy paprika spray-t hordhatok-e magammal iskolába?


2011. febr. 23. 12:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Én nevet nem mondtam!

És ha már ezzel baja van,akkor ő elismerte,hogy drogozik!

Mert a többi 29 főnek nincs vele baja,és pont annak az egynek,ami mellesleg cigány!De nem csak ő a cigány,és a többinek sincs vele baja!

2011. febr. 23. 14:00
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Kellett eljárnia a pofádnak megérdemelnél egy verést. Hiába hordasz magadnál gázspray-t lefújod még rosszabbul fogsz járni nehogy azthidd hogy máskor nemtámad meg. Még kiis herélnek de megis érdemelnéd ha úgy pofázol a tanároknak hogy közbe meg félsz az illetőtöl.. Gratulálok
2011. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
te gondolom lány vagy ugye?
2011. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Aki nem a kérdésre válaszol,az menjen ny.lja a cigányai s.ggét!


És ha kijelentek valamit,honnan tudja hogy rá értem?

2011. febr. 23. 15:40
 15/23 A kérdező kommentje:
Jahh,es gyertek el hozzank Szabolcs-Szatmar-Beregbe,es itt talaltok magatoknak"baratot",amig ki nem rabolnak!
2011. febr. 23. 16:04
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

a cigányoknak kuss van a szájukra! b*sztassák a saját állatfajtájukat ne minket!

egyébként a kérdező se nevet se semmit nem mondott amiből kitalálható hogy kire célzott!

a mi osztályunkba is van aki könnyűdrogozik és egyáltalán nem sértődik meg ha valaki erre megjegyzést tesz vagy bármi mert viccnek veszi és mosolyog rajta ENNYI. mondjuk nálunk emberek vannak az osztályba nem cigányok.

ja és egyáltalán nem lenne tulzás a gázfegyver sőt ezeknek még a gumilövedék se és akkor meggondolják majd hogy kinek magyarázik egy senkiházi indiábol ideszakadt tajparaszt

2011. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Ez egy különleges cigány ám,mert:Hungarista,Kommunista,Cigány,Magyar.Ennek mindnek tartja magát a kis Indiából idepottyant nem épp naponbarnult kis f.sz.Megyek is és veszek spray-t.


Ha AirSoft van nállam,és előveszem,ők kihívják a rendőrt,akkor megbüntenek az AirSoftért?Mert egy jó AirSoft utánzat is nézhet ki rémisztően.

2011. febr. 23. 17:11
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
airsoft-ra nemtom mi a szabályzat de sprayt mindenképpp vegyél. vagymár megvetted ? :P
2011. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Majd holnap,ma még nem tudtam!
2011. febr. 23. 18:06
 20/23 anonim ***** válasza:
széchenyi út 10
2011. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!