Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szívesen dolgoznál együtt...

Szívesen dolgoznál együtt cigány származású emberrel? Alkalmaznád munkavállalónak?

Figyelt kérdés
Nézzünk magunkba, szidjuk őket, hogy nem akarnak dolgozni, és ha akarnának, mi is akarnánk?
2011. febr. 25. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Természetesen! Igaz én nem vagyok holokausztatgadó,se jobbikos,se hitler szimpatizáns...
2011. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha nincs más jelentkező alkalmaznám, ha van helyette fehér is, akkor természetesen inkább utóbbit.
2011. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha másmilyen a bőrszíne.
2011. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha van helyette fehér, akkor már inkább a fehéret, de ha nincs más, akkor őt is.
2011. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy alakult a sorsom, hogy több rendes,normális cigányt is van szerencsém ismerni, úgyhogy igen. Elbeszélgetés után.
2011. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Tudnak ám dolgozni, nagyon is. Persze, csak ha akarnak. Azaz igen, alkalmaznám őket. Mindaddig, míg akarnak dolgozni - és nem csak a lapátnyelet támasztani.


Pedro

2011. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy a bőrszín, nekem csak a szellemi teljesítmény számít vállalkozásból adódóan, de ha pl. egy Magyar késve jö, köpköd és messziről bűzlik, természetesen nem venném fel, ahogy a cigányt sem ha ilyeneket csinálna.
2011. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Persze alkalmaznám, ha tudnám hogy ki és honnan jött.

Fél év alatt kilopná a céget alólam.........

2011. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, de nálunk dolgozott olyan roma akiben jobban megbíztak mint bárki másban. Egyébként ki is érdemelte!
2011. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztattam cigány emberrel (a házamat újították fel) nagyon rendesek voltak, szépen dolgoztak, udvariasak voltak. Minden nap kézfogással köszöntünk, elbeszélgettünk egymással és még évek múlva is megvolt a köszönőviszony, ha valahol találkoztam valamelyikükkel.


Úgyhogy: IGEN

Ha gond lenne vele, kitenném, de a fehéret is.

2011. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!