Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kikre használják ezt a kifejez...

Kikre használják ezt a kifejezést: "másodrendű állampolgár"?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen, akkor te kiket tartasz annak?
2011. febr. 26. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igazad van: a volt miniszterelnök szerint csak felesleges "potyautasok" vannak - nekik meg el lehet innen menni :( -de ez persze nem másodrendű állampolgárság.... :(
2011. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%
Ezt legtöbbször saját magukra mondják azok az emberek, akik észreveszik, tapasztalják, hogy bár mindenki jog szerint egyenlő, de a gyakorlat szerint mások náluknál "egyenlőbbek". Ezek az "egyenlőbbek" mindent megtehetnek, amit emezeknek, a "másodrendűeknek" megtenni csakis, és sokszor aránytalanul nagy büntetés terhe mellett szabad. Szerintem.
2011. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

"Ugye tudod, hogy nem csak őket támogatják, nemcsak cigányok kapnak segélyt?"


Én magyar vagyok, sajnos egy ideje munkanélküli, és megsúgom neked hogy semmiféle segélyre nem vagyok jogosult, plusz még a TB-met is önmagamnak kell fizetnem.

Úgyhogy ebben az országban lassan mi magyarok vagyunk a másodrendű állampolgárok.

És akár tetszik akár nem, tényleg sajnos undorító cigányia lettünk.

2011. márc. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%

amúgy kedves cigányimádók, jó lenne ha egyszer a luxusnegyedből kitolnátok magatokat vidékre is, de inkább ne, mert akkor ne a cigányoktól féljetek, hanem tőlünk magyaroktól, ezzel a szövegetekkel egy vidéki portán sem húznátok sokáig, mert nem a cigány, hanem mi magyarok lincselnénk meg titeket


a cigányokat már rég elzavartuk volna, ha a zsidók (vagyis ti) nem erőltetnétek ránk őket....csak akkor azt kérdem, miért nem nálatok laknak? én támogatnám azt a programot, hogy minden zsidó fogadjon örökbe egy cigány családot

2011. márc. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!