Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg nincs jobb dolga a...

Tényleg nincs jobb dolga a jobbikos képviselőknek? Milyen újabb gyenge próbálkozás lesz még, hogy felfigyeljenek rájuk?

Figyelt kérdés

Emlékszünk még a koszorúzásra, nem?

[link]


2011. márc. 3. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Az index mindig is leakarta járatni a Jobbikot,ha elhiszed ezt akkor magadra vess.
2011. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező, a Jobbik le van tiltva az országos médiába, csak Jobbik ellenes cikkek, hírek jelenhetnek meg.

Hogy tisztán láss nézz egy kis rendes híradót!

[link]

2011. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Te is felfigyeltél rájuk, nem? :)
2011. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Olyan vicces őket látni, én szeretem hallgatni a magyarázkodást. A koszorús "kis félreértés" komolyabb volt, nem mernek ezek senkire sem támadni, nagyobb a lángja mint a hője a dolognak.
2011. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Mivel csak néhány agyalágyult követi őket,kellenek az ilyen "akciók"
2011. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Írt erről a kuruc infó?
2011. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező, a Jobbik le van tiltva az országos médiába, csak Jobbik ellenes cikkek, hírek jelenhetnek meg.

Hogy tisztán láss nézz egy kis rendes híradót! "

Nem hiszem, hogy egy parthíradó miatt látnék tisztán...

2011. márc. 3. 17:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig nem hiszem hogy az index miatt látnál tisztán.... Ezerszer egyszerűbb lenne, hogyha személyesen is elbeszélgetnél néhány jobbikossal,(akár fideszessel, mszp-sel) vagy részt vennél egy eseményükön. Szerintem te is rájönnél, hogy sok oldal csak azért szeret feszültséget kelteni ellenük, hogy nőjön az olvasottsága. Én tartom magam ahhoz a véleményemhez, hogy egy embert nem az ítél meg, hogy melyik párttal szimpatizál. Erre a saját tapasztalataim a példák. Régen például azt hittem hogy a legtöbb mszp-s nyugdíja, aki nem ért a politikához. Nos, ezután találkoztam egy emberrel (tulajdonképpen egy tanárral) aki kifejezetten intelligens, s jókat lehet vele beszélgetni. (Ma egy város alpolgármestere, mszp-s még mindig) Ekkor jöttem rá, hogy tökmindegy melyik párttal szimpatizálunk, mindegyikben vannak intelligens és hül*e emberek is. Köszi a türelmeteket.
2011. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kerdezo!

szerintem nem a jobbikra kell felfigyelni,hanem a problemara amire szeretne felhiv ni a figyelmet.

Ne az legyen a hir hogy valahol felvonulnak.

Azzal kellene elsosorban foglalkozni,hogy miert kellet felvonulni.

De ez csak az en szereny szemelyes velemenyem.

2011. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó: Ja, felvonulnak, de miért? Ők sem tudják mit akarnak. Azért kellett felvonulni és cigányozni, mert cigánybűnözés. De nem fogják fel, nem a cigánybűnözéssel van gond, hanem a BŰNÖZÉSSEL.
2011. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!