Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc. Info-nak mi a baja...

A kuruc. Info-nak mi a baja azokkal a romaszármazásúakkal is, akik rendesek?

Figyelt kérdés

Érsd:

Nem lopnak, nem garázdálkodnak

Pl. örömünnepet ültek, mikor Patai Anna kiesett.


És előszeretettel leb@ziznak mindenkit, akik nem Jobbikosok, még akkor is, ha az illető tagadja b@ziságát, vagy akkor is, ha erre semmi bizonyítéka nincs.

Pl:

Friderikusz, Mester Tamás

A kuruc.info-nak mindenki zsidó,b@zi és cigány.

Egyfolytában arról beszélnek, hogy a cigányok menjenek dolgozni, és hogy nem akarnak asszimilálódni, de egy kisleányt szomorúságán örömzenét járnak.


2011. szept. 12. 19:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
42%
mert a magyarok ideje lejárt, eljött az orkok kora
2011. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Ja, és nem vagyok b@zi,cigány és MSZP-s párti. A TV2-őt sem szeretem, sőt Friderikusz sem.

De kérdezem én, hogy illik valakit anélkül leb@zizni, lecigányozni, mielőtt meg nem győződnek róla?

Ha legalább lenne normális bizonyíték, de nincs.

2011. szept. 12. 19:18
 3/33 A kérdező kommentje:
Az arabok is legalább olyan károsak a világra mint a zsidók, de őket a Jobbik invitálja az országban.
2011. szept. 12. 19:19
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
Hát szerintem ha szerinted az arabok és a zsidók károsak a világra, akkor nem értem hogy milyen jogon kéred számon a kuruc.info-n a tevékenységét... :)
2011. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Én nem a zsidógyűlöletet kérem számon a kuruc.info-n, hanem azt, hogy MAGYAROKAT leb@ziznak/lecigányoznak, akkor is, ha azok nem viselkednek b@ziként/cigányként.
2011. szept. 12. 19:28
 6/33 anonim ***** válasza:
70%
Az egész kurucinfó provokáció és a nemzeti oldalt akarja lejáratni.
2011. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Ezekkel a lépésekkel éppen azt érik el amit elakarnak kerülni: a magyarságot megosztják. Pedig az lenne a lényeg, hogy az egész magyarságot(mindenkit aki magyarként viselkedik) meggyőzék az igazukról, és ezzel felépíteni egy erősebb Magyarországot.

Ezzel a lépéssel, hogy lecigányoznak, leb@ziznak mindenkit, ezzel azt fogják előbb-utóbb elérni, hogy a rendesen viselkedő cigányok, és a leb@zizott nemb@zi magyarok külön országot fognak akarni, mint annak idején a románok, szlovákok, stb..

2011. szept. 12. 19:33
 8/33 anonim ***** válasza:
25%
Tehát a rasszizmus és más sárba tiprása szerinted alapvetően pozitív? Akkor meg miért zavar, ha ugyanezt teszik a magyarokkal? Annyira bírom ezt az önzést, komolyan... Szerintem szánalom, a kuruc infó meg inkább paródia céllal van, a szerkesztők maguk szórakoztatására írják és röhögnek hogy mennyi hülye isteníti a mondanivalójukat, illetve a kitalált baromságaikat mennyien beveszik...
2011. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%

"Az arabok is legalább olyan károsak a világra mint a zsidók"

Az összes zsidó????

Gálvölgyi?

Hernádi?

Miért károsak?

Kifejtené valaki?

2011. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:33


Kezdek egyet érteni velem, de ez nagy csalódás nekem, mert eddig a kuruc.info-t úgy olvastam mint a szentírást.

Pláne, hogy egyfolytában azt szajkózzák, hogy a cigányok nem akarnak integrálódni, felhoznak példáknak rendes cigányokat(akik a Jobbikra szavaztak) és zengik, hogy milyen rendesek ezek a cigányok, de azok a cigány származásúak, akik mindent hátra hagytak, éppen olyan civilizáltak mint a Jobbikra szavazó cigányok, azokat megítélik, mert nem azt zengik, hogy "A Jobbik mindörökké", és azt sem, hogy "ezer évig éljen Vona Gábor"?

2011. szept. 12. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!