Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akárhová nézek mindenütt a...

Akárhová nézek mindenütt a cigánybűnözés a téma. Megnövekedett a cigánybűnözés, cigány elkövetők. A magyarbűnözés nem növekedett meg?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a könyökömön jön ki a sok duma, nem dumálni kéne róla,hanem megoldani. Ja! Össze kéne számolni a romák által és a nem romák által okozott károk értékét,vajon melyik enikum hozzátartozói loptak többet? Elismerem, rengeteg a gond a romákkal, de ez már túlzás!
2009. febr. 20. 15:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
84%
3 családos? Az milyen...? Te egy vagy a millióból sajnos. (bár írni te se tudsz)
2009. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
87%
Az arányokkal nem árt ha tisztába vagy kedves 11:13-as. De gondolom neked ez a szó nem túl ismerős. Több statisztika is bizonyította, hogy a cigányok között NAGYOBB a bűnözés. Olvass utána, és attól, hogy kiabálsz (nagy betű) nem fognak komolyabban venni.
2009. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
87%

11:13


Azok a bűnök, amiket te felsoroltál, nem mindennaposak, és nem kell rá az embernek minden sarkon számítania, és nem kell tőle rettegésben élnie... de arra számíthatok bármelyik satkon, hogy belebotlok egy csoport cigányba, akik hiába lehet, hogy fel sem érnek a derekamig sem, bicskával hadonásznak amíg oda nem adom amit kérnek, és ha véletlen meg merném ütni valamelyiket véletlenül, másnap hajnalra a családom jobb esetben csak össze lenne verve, jobb esetben meggyilkolva... és ez mindennapos, ettől mindennap rettegnem kell, az egyszerű közembereket ez tartja félelemben...ki a f.szt érdekel, hogy ki milyen adócsalásokat csinált meg sikkasztásokat, attól nekem még semmi bajom és megvannak az értéktárgyaim...

2009. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
89%
bocs az elírásokért, csak ideges lettem,ugyanis én élek ebben a nyamvadt kisvárosban ahol virágzik a cigánymaffia és a gyerekeik már 10 évesen tudják, hogy kell körbevenni valakit,ha kell egy kis pénz...
2009. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%
A cigánybűnözésben nem az a lényeg, hogy lop, vagy nem lop. Az a lényeg, hogy ha lop, és elkapják, utána visszamegy harmincadmagával, és bosszút áll!
2009. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
85%

"ÉN EGY DOLGOZÓ 3 CSALDOS ROMA EMBER VAGYOK!" Valószínűleg 3 gyerekes családra gondoltál. Ha nem az is "normális" a cigányoknál. Még a 3 gyerek nem is annyira sok, de amikor 6-7 gyereke van, akkor az biztos nem a munkából él meg.

Egyébként milyen munka? Gyereknevelde?

2009. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%
Aki ennyire védi a cigányokat,próbáljon csak egy hetet Borsodban tölteni!Könnyű arról írogatni,hogy a cigányok nem bűnözők,ha nem is látják őket mindennap például a villamosmegállóban...Kész életveszély!A külföldi ismerősök meg nem hitték el,és amikor éjszaka megverték őket,már nem kételkedtek!
2009. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Miskolci vagyok. 5X raboltak ki, tesóm 2X. Kik voltak? ...

Volt egy Szondi telep nevű hely Miskolcon, ahol az összes, semmirekellő, hazug, betörő roma ember lakott. (szépen fejeztem ki magam) Kitelepítették őket, és azoknak családokank nem tudom ki (önkormányzat...stb) a nevükre örök lakást vásárolt az avas alján. Én ha lakást hitelért megyek, akkor szarnak a fejemre nem adják meg, de a tetves, büdös ci...nak meg öröklakást vásárolnak? Az ott élő emberek most költöznének, de nem tudnak, mert senki nem akarja megvenni a lakásukat, így az értékük is elég rendesen csökkent. Kilopják a radiátorokat, a csavarokat az ablakból, áh... csak idegesítem magam..

Állok a buszmegállóba és a cig..ny kisfiának pisilni kellett, arra ez meg kivette a fütykösét a buszra váró emberek közé a betonra hu..gyoztatta, pedig 5 méterre ott volt több fa is. A gyomra fordult fel mindenkinek. Sajnos nincs cigánybűnözés...

2009. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: bocs, elírtam:

sajnos van cigánybűnözés

2009. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, hogy nincs cigánybűnözés, az valószínűleg csak diplomás, rendes ROMÁKAT ismer! De itt vidéken sajnos nem a rendes romákból van sok, hanem a mocskos, büdös, bűnöző, semmirekellő cigányokból! A saját házamat, értékeimet nem védhetem meg, mert engem hoznak majd ki bűnösnek, mert milyen jogon bántom én szegény cigányt, aki csak a megélhetéséért küzd! Hát én is csak a megélhetésemért küzdök, DOLGOZOK tudniillik! Habár hiába is mondjuk, nem tudják mi az a MUNKA! Ingyen tanulnak mert hátrányos helyzetűek, mindenféle segélyt kapnak, mert hátrányos helyzetűek!De az a legnagyobb baj, hogy tenni sem akarnak ellene!Csak várják a családit, meg a segélyt, mert vígan megélnek belőle, többet kapnak, mint én, aki 8 órában gürizek! És senki ne mondja nekem, hogy a gyerekre költik, azért kapnak annyi pénzt!Mert akkor a gyerek nem szakadt ruhában meg mezítláb szaladgálna a putri előtt!!!

Csak hát a "drága" politikusaink ezt nem látják meg, ők csak tisztességes romákat ismernek, mert olyan körökben mozognak! Elismerem, vannak tisztességes, normális roma emberek, azért hívom őket romáknak és nem cigányoknak!!!

De azok, akik szaros 3000 Ft-ért képesek agyonverni egy 12-14 éves gyereket, az csak egy rühes, mocskos cigány!!!

2009. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!