Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnál egy Magyar Birodal...

Mit szólnál egy Magyar Birodalomhoz, ami az egész Kárpát-medencét magába foglalja és csak magyarok élnének benne?

Figyelt kérdés

Tanultunk a történelemből és nagyon jól tudjuk, hogy kisebbségek, nemzetiségek elszaporodása az országunk pusztulásához vezet. Csak azt a földet szabad magyar földnek nevezni, amely földön magyarok élnek, mert hiába miénk papíron és térképen, ha idegen nemzet lakja.

Ebben az esetben szépen lassan úgyis átjátszódik a terület az ő kezükbe a történelem folyamán, mint ahogy történt ez 1920-ban is és nemrég Szerbia Koszovó tartományában is.


Ezt mikor tanulják már meg az emberek?


2011. márc. 12. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"mint ahogy történt ez 1920-ban is és nemrég Szerbia Koszovó tartományában is"


Koszovó már vagy 500 éve albán többségű terület. Szépen benyelted a csetnik propagandát, mint kacsa a nokedlit.


Amúgy meg hülyeség a kérdésed, szerintem menj aludni.

2011. márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szerintem meg azt kérdeztem az emberektől, hogy mit szólnának hozzá, nem pedig azt, hogy Koszovó hány évszázada albán többségű vidék.


Ha annyira nem tetszik a kérdés, hogy még egy értelmes bírálatot sem vagy képes írni rá, akkor minek szólsz bele?

2011. márc. 13. 00:14
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
mert megteheti
2011. márc. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos meg... élőben nem lenne ekkora a pofája, amikor tényleg viselni kéne a beszólás következményeit.
2011. márc. 13. 00:28
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
de valójában igaza volt.
2011. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

ma 00:14


Ilyen bonyolult témákhoz szerintem még kicsi vagy. Menj aludni, mert nem nősz nagyra.

2011. márc. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Azt a földet ahol addig éltek magyarok míg el nem űzték, ki nem irtották a magyarokat, szabad magyar földnek nevezni. A Kárpát-medence egyetlen pontja se kötődik valamiben is a szerbekhez, szlovákokhoz, románokhoz, ukránokhoz, szlovénekhez. Ott van a megannyi magyar város Szabadka, Pozsony, Nagyvárad, Kolozsvár, Brassó, Temesvár, Kassa mind egytől-egyig hemzsegnek a magyar emlékektől de 'mily érdekes Pozsonyban soha nem fogsz szlovák koronázási ékszert látni vagy Kolozsváron soha nem fogsz egy román király szülő házával találkozni.
2011. márc. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tyler913 ***** válasza:
92%

Kedves Kerdezo!


Nem tudom,milyen ertelmes biralatot varsz erre a kerdesre.Ez nemes egyszeruseggel utopia.Vagy hogy gondolnad a "Magyar Birodalom" megalapitasat?A 8 Gripenunnkel meg az ivoviztisztito brigadjainkkal bevonulunk Erdelybe,es a roman csecsemoket a falhoz csapkodjuk?Nem veletlenul mondtak,hogy nojj fel.


Es meg ha valami csoda folytan a Karpat-medence cirka 20 millio nem magyar lakoja kodde valna,mi lenne azutan?Jobb lenne a Te eleted?

Inkabb azt kellene az embereknek megtanulnia,hogy a gyulolkodes es altalanositas semmi jora nem vezet,es hogy a nemzetisegi hovatartozas a bekes ontudat es ne az agresszio forrasa legyen.Akkor talan megalapithatnank egy Karpat-Medencei Konfoderaciot,ahol joletben elhetnenk egymas mellett az emberek.Bar ez is csak alom sajnos:)

2011. márc. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Még a jelenlegi határainkon belül is sok nemzetiség él. Hova tennéd őket? Nekik is ez a hazájuk,mégha svábok vagy egyéb nemzetiségűek is.
2011. márc. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Jót nevettem ezen, köszönöm. És nem azért mert magyarellenes lennék.

Miért lenne BIRODALOM egy 300 ezer nkm-es állam? Hol lenne BIRODALOM? Egy ilyet egy USA 9 Millió(!) nkm, Kína 9 millió(!) nkm, Oroszország 17 millió(!) nkm REGGELIRE MEGESZ. Tudod mit érnénk ennyi területtel?????? Annyit mint kb. most Lengyelország! Ott van Franciaország 500 akárhányezer nkm-el és egy kis légyf.ing az USA-hoz, Kínához, Oroszországhoz képest, azaz a BIRODALMAKHOZ képest. Ezekkel egy EGYESÜLT EURÓPA TUDNÁ FELVENNI A VERSENYT.

2011. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!