Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerencsésnek érzed magad,...

Szerencsésnek érzed magad, hogy e csodálatos nemzet tagja lehetsz?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor mindig nagyon büszke, és boldog vagyok. :D
2011. márc. 15. 16:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
55%
Néha. Ez attól is függ,hogy mihez mérem! Minden nemzetről lehet azt mondani,hogy csodálatos... Ez szubjektív!
2011. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Ha német lennél, akkor arra lennél büszke.
2011. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
25%

"Ha német lennél, akkor arra lennél büszke."


Milyen okos hozzászólás...

2011. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Én szerencsétlenek érzem magam. Nézz körül egy kicsit, mire lehet itt annyira büszkének lenni? Arra, hogy egyáltalán nem tudunk megélni? Hogy félévente kell már egy megszorító csomag? Hogy egyre abszurdabb körülöttünk minden? A közép-európai országok élvonalában voltunk a rendszerváltás előtt, most meg egy pária vagyunk. Nem fejlődünk, egy helyben topogunk, ugyanazok a problémáink mint 15-20 éve. (Nem ez a legfontosabb, csak jelképnek jó, hogy 20 év alatt nem tudtunk megépíteni egy 10 km-es metróvonalat, miközben más városok több száz km-t építettek.) Mindezért engem nem kárpótol pár híres magyar, meg a balsorssal teli történelem.
2011. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az utolsó válaszolóval.
2011. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%

ma 16:19


Én is azon gondolkozom.


Az 1 millió munkahely azt jelenti, hogy 30.000 forintért közmunkára küldenek mindenkit, a friss diplomástól az ötven év felettieken át a munkakerülő cigányokig.


Végzettségtől függetlenül mindenkinek segédmunkát kell végeznie. Olyan értelmes munkákat, mint a park gereblyézése egyik nap bal irányba a fűszálakat, másnap jobbra, kutyaszar szedése azok után, akiknek kedvenckéjük után degradál összeszedni. Ettől fog aztán fellendülni a gazdaság.


Ha nincs szerencséd vagy ismeretséged, hogy bekerülj egy elfogadható helyre, jobb ha lelépsz.


(A lenti kérdésre is ezt válaszoltam:

Munkavállalás itthon vagy külföldön. Érdemes várni a hazai kínálatra, vagy csomagoljak és húzzak el innen?


Mi a véleményetek,valóban beváltja a kormány az ígéreteit és valóban lesznek munkahelyek,vagy ne is reménykedjek és távozzak amilyen gyorsan lehet?)

2011. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
63%

"Az 1 millió munkahely azt jelenti, hogy 30.000 forintért közmunkára küldenek mindenkit, a friss diplomástól az ötven év felettieken át a munkakerülő cigányokig. "


4 órában, azt ne felejtsed ki. És azt hiszem 3 vagy 4 hónapot max, utána nem mehetsz.

2011. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted egy diplomásnak, milyen érzés ez.

Külföldön a bűnözőket küldik közmunkára.

Tiltott helyen való szemét lerakás, dohányzás, kutyapiszok otthagyása. Ezért kellene közmunkára ítélni embereket.

Nem mondom, ha valaki 5-6 éve semmit nem dolgozott mehetne közmunkára, csak valami hasznosra.

2011. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!