Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerencsésnek érzed magad,...

Szerencsésnek érzed magad, hogy e csodálatos nemzet tagja lehetsz?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor mindig nagyon büszke, és boldog vagyok. :D
2011. márc. 15. 16:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
És még annyit: nem azért okolom az államot, mert pont én pont ezzel a papírral nem tudok elhelyezkedni, hanem azért, mert az emberek többsége nem tud olyan állást szerezni, amiből tisztességesen meg tud élni, végzettségtől függetlenül…
2011. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Büszkének büszke vagyok, de szerencsésnek akkor tartanám magam, ha szingapúri, osztrák, francia vagy ausztrál állampolgár lennék. Mondjuk.
2011. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

16:00

Majd elmúlik.



Amúgy tudok értelmezni, de még mindig butaságot írsz, mert valószínűleg szükség van az ő politológus diplomájára (amúgy még mindig nemtom, az mit csinál...) külföldön, különben nem tartana ott, ahol.

2011. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Egy szakmával vagy egy sima érettségivel rendelkező embert is méltatlan alantas munkára kényszeríteni. Főleg, ha olyanok teszik vele, akik még annyi tudással sem rendelkeznek.
2011. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!