Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerencsésnek érzed magad,...

Szerencsésnek érzed magad, hogy e csodálatos nemzet tagja lehetsz?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor mindig nagyon büszke, és boldog vagyok. :D
2011. márc. 15. 16:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
56%

Aki itt a kevésbé hazafias érzelmű hozzászólókat zavargatja, ne aggódjon, megyünk :)

Mindenki megy akinek esze van, és látja hogy mi folyik itt. Én még fiatal vagyok, nem ebben a szarban tervezek megöregedni, csak előtte még az államot le kell húzni egy diploma árával, aztán szevasztok!

Éljetek meg ahogy tudtok, szegénységben, gyűlöletben, tolvajok között.... pff

2011. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
92%

Nos, szerintem a magyar történelemban van jó pár olyan momentum, amire büszkék lehetünk... De sorolja fel nekem valaki, hogy az elmúlt húsz évben történtekből mire kellene büszkének lennem?!

Én már leléptem egy fél éve... Otthon nem kaptam munkát a friss diplomámmal... Totális katasztrófa, ami otthon folyik... És büszkeségből ki él meg?

Magyar vagyok, mindig az maradok, és büszke is vagyok rá... Viszont arról nem én tehetek, hogy egy másik ország rendes megélhetést tud nekem biztosítani, otthon meg max éhen halhatok... Tehát én tényleg jobbnak láttam "eltakarodni"... Ez van...

2011. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

16:40vok


ígyvan, tartsa meg az ország a diplomásait, szakembereit ha tudja!

ha nem, akkor pedig csak magára vethet.

nemzeti érzelemből nem lakok jól, nem tudok megélni. ha máshol jobb lehetőség adódik, menni kell.

2011. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
25%
Milyen diplomátok van, megkérdezhetem?
2011. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
85%
Egyáltalán nem. Tökéletesen egyetértek azokkal, akik ezt bővebben is kifejtették. Már mindent elmondtak, úgyhogy felesleges hogy én is leírjam.
2011. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon büszke vagyok! Ezen a napon kiemelkedően büszke!

Tudom, hogy a helyzet rossz, mert nem lehet megélni. Mi sem élünk meg, egy szegény vidéki srác vagyok. De én innen el nem megyek! Most állok érettségi előtt, tovább fogok tanulni. Tanulmányaim a testvérek javára akarom fordítani. Tenni fogok a hazámért! Eddig mindent megadott, amit tudott, de az elmúlt évtizedekben megalázták..Most rajtunk a sor!

"Áldjon vagy verjen sors keze, itt élned halnod kell!"

2011. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a gond, hogy ha a hazád nem ad neked munkát, akkor nem sokat tehetsz érte... Én sem azért mentem el, mert akartam, hanem mert kellett... Otthon nem tudtam volna megélni... Havi 150 nettóért már otthon maradtam volna, de ennyire sajnos nem volt piacképes a diplomám... Most vendéglátózom és több, mint kétszer ennyit kapok...

Egyébként politológus vagyok... :)

2011. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
25%
Még mindig várom, hogy milyen diplomával rendelkeztek.
2011. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
41%

Most látom, egy választ már kaptam.


Naja, politológus. Szerinted ez egy olyan szakma, amire az államnak szüksége van? Úgy értem azon kívűl, amennyi most van? Nem kell elvárni, hogy a leghaszontalanabb szakmákat is támogassák, aztán pedig hőbörögni, hogy nincs munka. Mint azt tapasztaltad, külföldön sem tudsz a szakmáddal elhelyezkedni, szóval erről ennyit.

2011. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Utolsó, mekkora agy vagy, most írta, hogy külföldön kétszer annyit keres, nem tudsz olvasni??!!


Amúgy meg rohadtul nem vagyok büszke sem a hazámra, sem a nemzetemre, nem kellett volna a rendszerváltás, és kész.


Amúgy amit itt valami kiscsávó írt, hogy itt marad, és segít a hazáján... Hajrá fiam, rajtad kívül közel 5 millióan így voltak ezzel, de látva az ország helyzetét, már szarnak az egészre. Ó hatalmas megváltó, segíts rajtunk...

2011. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!