Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban hamisítás történt?...

Valóban hamisítás történt? Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Kósa Lajos, a Fidesz ügyvezető alelnöke az MTI-nek vasárnap nyilatkozva azt mondta: a Fidesz azt vizsgálja, hogy milyen jogi lépéseket tehet a hamisítók ellen, mert a megvágott, manipulált szöveg semmilyen módon nem fedi a valóságot.
2011. márc. 20. 16:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%

Nem hamisítás történt, hanem manipulatív vágás.


"én soha nem szégyelltem, hogy mim van, én dolgozok keményen, én abba a miliőbe nőttem föl, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét sem kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára, aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Azt gondolom, aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér. Ezt tudom mondani, annak annyi az élete. Ez az én véleményem egyébként, tehát én ahhoz a mércéhez tartom magam, hogy az ember, ha egyszerű kétkezi munkásember, akkor ahhoz a jövedelemhez képest érjen el valamit. Hogy ha egyetemi ember, akkor ahhoz a jövedelemhez képest érjen el valamit, de akinek a saját társadalmi viszonyaihoz képest semmire nem futotta, semmit nem tudott letenni az asztalra, az ne üljön például a képviselő-testületben."


Ez van Lázár szövegében. Ezt addig sikerült egyeseknek elolvasniuk, hogy


"...aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér. "


És aztán lehet hőbörögni, hogy lenézi a munkásokat. A következő mondatokat:


"az ember, ha egyszerű kétkezi munkásember, akkor ahhoz a jövedelemhez képest érjen el valamit. Hogy ha egyetemi ember, akkor ahhoz a jövedelemhez képest érjen el valamit, de akinek a saját társadalmi viszonyaihoz képest semmire nem futotta, semmit nem tudott letenni az asztalra, az ne üljön például a képviselő-testületben."


a kurucinfó és az MSZP ügyesen "elfelejtette".

2011. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%
Hát mostmár Jani a jani az a minimum hogy ezért szétcsapjon köztük.
2011. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

rákerestem a faxkalapra.


[link]


nah most ugyan ez nem hivatalos CV... de tudod mit?


[link]


nah ez hivatalos.

Mutasson valaki egy pontot belőle, hogy ez a csávó mikor végzett rendes munkát a versenyszférában. Mert én csak azt látom, hogy itt nyalt egy segget, ott nyalt egy segget, itt meg ott volt jó időben, belépett "A" pártba, bocs Párt-ba és akkor most itt van egy olyan emberként aki "elért valamit".


ez így nulla szerintem.

2011. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Ne rinyáljatok hogy félremagyarázás, meg manipuláció, ez akkor is egy jólétben dőzsölő nagyarcú burzsujnak a szövege. Akármilyen populista szóvirágok közé rakta. Igaz, megteheti, ez az ő idejük.
2011. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
mivel az elmúlt 4 évben az egész politikájuk arról szólt, hogy tök ugyanezt csinálták az öszödi beszéd kapcsán, így most csak azt tudom mondani, hogy most meg ők kapják vissza ugyanazt, amit eddig ők csináltak.
2011. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ha jól értelmezem a szöveget akkor meg azokat az embereket hordja le eléggé undorító módon, akik politikai babérokra akarnak törni. Mintha ő születésétől kezdve Hódmezővásárhely polgármestere lenne...
2011. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%

"Ne rinyáljatok hogy félremagyarázás, meg manipuláció"


Nehezedre esik elolvasni fél oldal szöveget, ugye, okos, művelt baloldali? :))))

2011. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

Már a beszéd elhangzásának időpontját is hamisította a Hírszerző.


A Hírszerző ugyanis így ismertette a kurucinfós hírt:


"Lázár János az utóbbi hónapokban az országos politikában is remekel, de különösen elemében van hazai pályán, azaz Hódmezővásárhely megyei jogú város közgyűlésén. MOST ÉPPEN a szegénységről fejtette ki meglehetősen markáns véleményét a testület előtt. "


Ezzel szemben a valóban megvágott és manipulált Lázár-beszéd 2008 nyarán hangzott el.

2011. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

"Nehezedre esik elolvasni fél oldal szöveget,..."

De igen, elolvastam, arra mondtam hogy populista szóvirág. Amihez egyedül ért, a jogi diplomájával.

2011. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

ma 18:08


Mit jelent az a szó, hogy populista?

2011. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!