Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért szórakoznak velem a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért szórakoznak velem a férfiak?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatnak, udvarlásnak az lesz a vége h kihasználnak,átvernek vagy van egy másik nő is a dologban.

Még csak azt se lehet mondani hogy könnyen kapható vagyok.

Fiuk mért rugtok még kettőt abba a lányba akinek már eddig is meggyűlt a baja az élettel?


N


2011. aug. 31. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Szia, nekem is gondjaim vannak a nőkkel. Sőt, már az elején eldöntik, hogy nem kellek nekik. Kedves és udvarias vagyok mindig, de miért van az hogy azt választjátok, aki csak szórakozik veletek? Ha gondolod, írj rám privibe és ismerkedjünk.
2011. aug. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. a férfiak ilyenek de van pár normális ember.

2. ne buliba ismerkedj mert oda is csak dugni járnak:/

3. teszteld...:D

4. ne keseredj el ha kihasználnak mert mennyi más normális embert kellet volna még elutasítanod miatta

5. légy erős és ne szorakozzanak veled:)

2011. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a nők pont ugyanilyenek, simán rúgnak még párat beléd...

de hát ez van.

2011. aug. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért mert megtehetik. ne hagyd hogy így alakuljon és nem fog előfordulni többet. minden rajtad múlik!
2011. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá egy kapcsolathoz, akkor azzal inkább te fojtod meg az egészet, ne ilyen háttérgondolatokkal élj egy kapcsolatban, és nem rúg beléd senki. Ezzel, hogy "mindig az lesz a vége" kb. olyan, hogy mintha ezt várnád!
2011. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 finomdugas ***** válasza:
Mert szeretünk dugni :)
2011. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 .Daniel. ***** válasza:

10:55 jól írta.

Viszont igen ez csak rajtad múlik. De nem értem miért csodálkozol hiszen a nők 99%a pont ilyen. Ha jön egy jobb férfi akkor váltanak. Ez nem rossz dolog csak az egódat piszkálja. Légy figyelmes és még valami: feleslegesen ne teszteld a pasikat mert semmi értelme és idegesítő is.

2011. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Pár pasi hibája miatt nm itélem el az összeset,csak ez mostmár egymás után a sokadig és kicsit kiakadtam:S

Teljesen nyugodtan szoktam viselkedni,és egyáltalán nm ugy állok hozzá h "jajj ez is csak át akar verni". De vmiért mégis mindig ez történik..

Biztos bennem van a hiba, de remélem van olyan férfi aki egyszer majd eltud fogadni olyannak amilyen vagyok.

2011. aug. 31. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem "rugnák egy nőbe"...én már több mint 1 éve egyedül vagyok és néha nem könnyü csak azért mert nem akarok többet rosszat csinálni egy rendes lánynak, inkább rohadok egyedül...amig meg nem kapom azt a lányt akinek adni is tudok.
2011. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!