Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most gáz volt első-második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most gáz volt első-második randin? Normális ez a fiú részéről? Bővebben lent, véleményeket kérnék = (

Figyelt kérdés
Szóval megismertem msnen egy fiút (hol is máshol ha nem neten-.-" )... aztán találkoztunk...első randi úgy ahogy rendben volt ..nem volt puszi csók meg ilyenek...sem a 2. randin... Az volt az érdekes h a 2.on már érezhető volt az a kínos csend van én nem is tudom... én vagyok a hülye vagy tényleg az lett volna a normális h a fiú hoz fel témát nem pedig kummog és nem szól egy szót se...a káromkodásokról meg a "bunkó beszólásokról" nem is beszélve( jó értelmű bunkózás ..de azért mértékkel...olyan oltogatás féle....de azért mégis ilyet szerintetek "illik"? ...
2010. dec. 11. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
hát nem illik. nem tudja az a gyerek, hogyan is kell viselkedni egy randin. keress egy normálisabb pasit.
2010. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a lány is felhozhat témát ugyanúgy, csak a lényeg, hogy ne legyen kínos csend. Mondjuk volt, hogy folyamatosan én hoztam fel témákat és azt is meglehet unni egy idő után. Ha sokszor van kínos csend akkor pedig nem biztos, hogy erőltetni kell a dolgot.

Szerintem a kapcsolat kezdetén nem túl okos már a beszólogatásokkal kezdeni ( legalábbis nekem nem jön be, nálam ez vezetett szakításhoz is). Szerintem ez később lehet szórakoztató amikor már valamennyire egy hullámhosszon vagytok, megismeritek, kedvelitek, szeretitek egymást és tudjátok, hogy mi az amit beszólhatsz és mi az ami miatt sértődés lehet.

21N

2010. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te is nyugodtn felhozhatsz témát,de ezt akkor se illik:)Szerintem keress mást.
2010. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:) Még annyit hogy nem a témafelhozással volt a gond..mert annyiban szerencsésnek mondhatom magam h nagy a beszélőkém ..van humorom szóval beszélek éshozok fel témát nem ezzel van a baj..azzal volt hogy reagált rá .. valahogy látszott rajta az mintha nem is érdekelné mit mondok vagy mit kérdezek... Várom a további véleményeket és előre is köszönöm =)
2010. dec. 11. 12:19
 5/11 Funktasztikus ***** válasza:
én tegnap "randiztam" ha lehet annak nevezni:P de volt puszi....szoval nem tom:D
2010. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem ha már neked gyanús vagy feltűnik h nincs vm rendben, akk tényleg nincs:) Szal itt látszik, hogy nem a te kategóriád:) Válts egy olyanra akivel maradéktalanul jól érzed magad:)
2010. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De ki a faxom randizik?
2010. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jobb még időben hanyagolni ezt a pasit. Ha most beszól, meg nem figyel arra, amit mondasz neki, ő meg nem töri magát, hogy beszédtémát találjon, akkor később még rosszabb is lehet.

A 2. randin már azért elvárnék egy puszit, ha nem is csókot.

2010. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az elején minden kapcsolatnál nehéz a közös téma megtalálása, főleg hogyha nem együtt sportoltok/tanultok stb...

de ha találtok mondjuk egy közös érdeklődési kört pl: közös hobby, közös szenei stílus közös érdeklődés valami iránt akkor hidd el, előbb-utóbb azt veszed észre hogy az a közös hobby lesz az életetek mozgatórugója

1-2 találkozásból nem tudsz sok minden következtetést levonni

légy türelmes,de ha zavar pl ha oltogat vagy ha káromkodik akkor ezt add tudtára

mond meg neki, hogy ne haragudj,de engem zavar hogyha egy lány társaságában TE ilyen hangnemet engedsz meg magadnak. Hidd el ha ő is csíp téged,akkor venni fogja a lapot és képes megváltozni előnyére!

2010. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
szerintem mind a két félnek kell témát felhozni. A beszólásokat ne feltétlenűl vedd komolyan, lehet, hogy csak nem tudta kifejezni a gondolatait
2010. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!