Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy az internet...

Mit szóltok, hogy az internet árába is jogdíjat építenek, "kulturális átalánydíj" néven?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 19:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Forrás?

De ha ez igaz akkor nyalják ki a seggem.

2011. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
esetleg valami forrás?
2011. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Olvastam, és eléggé meg vagyok lepődve. Azt hittem, nem lesznek megszorítások, ezentúl a keresetek csak nőni fognak, az árak pedig csökkenni, és ahogy az üzemanyag magas árát, úgy a kalózletöltésekből származó bevételeket sem fogják ráhárítani az állampolgárokra. Vagy csak túl naiv vagyok? :D


Na komolyra fordítva a szót, eléggé meg vagyok döbbenve ezen. Nem tudom, milyen kultúráról papolnak ezek, miközben (belsős embertől tudom) évek óta egy árva kanyit sem kapnak az igazi művészek, művészeti iskolák, csakis a már befutott, jól eladható "művészet"i szintet megütő alkotókat honorálják.

2011. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem lep meg mivel Fidesz kormány van. És mert Fidesz kormány van forrásra sincs szükségem, fenntartások nélkül elhiszem.
2011. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

20:00


Azért ez túlzás egy kicsit :) De megértelek.

Amúgy a forrás (én legalább is ott láttam) az Index. Főcímlapon van.

2011. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 doboszoli ***** válasza:
55%
Azért, mert hosszútávon így munkahelyek teremtődnek, és amúgy is mindenki jól jár...
2011. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

"Azért, mert hosszútávon így munkahelyek teremtődnek, és amúgy is mindenki jól jár..."


Vázolnád?

2011. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát remélem nem olyan lesz az arány, mint a cd esetében. Egyébként onnan meg legális lesz a fájlcserélés? Hisz jogdíjat fizetünk.
2011. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

szánalmas.

de nem baj, idióta s.ggnyaló fidesz fanok, tapsoljatok!

2011. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%
Bégessetek, szenvedjetek. A jó megoldás szerintetek gondolom az amerikai, ahol letölteni illegális, és találomra kiválasztanak évente 1-2 letöltőt és megbüntetik őket 100 ezer dollárra.
2011. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!