Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014-es választáson szerintete...

2014-es választáson szerintetek a kettős állampolgársággal rendelkező magyarok közül, melyik országban élők fognak legtöbben a Fideszre szavazni és miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az erdélyiek,mert a Fidesz ott kampányolt eddig is a legerősebben.
2011. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Kétlem, hogy 14ben még lesz ember aki a Fideszre szavazna. Menni fognak az SZDSZ után szépen.
2011. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
mivan? van szavazójoguk ide?
2011. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Románia. Egyszerűen azért, mert ott él a legtöbb magyar. Egyébként Orbánék alaposan melléfoghatnak ezzel a dologgal. 2006 tavaszán a FIDESZ-kongresszuson Mikola még azt harsogta, hogy a határon túli magyarok szavazataival 20 évre bebetonozzák magukat. De én azt látom, hogy a határon túli magyarok bölcsen még előbb kiábrándultak a FIDESZ-ből, mint a határon belüliek. Szlovákiában a fideszbarát MKP nagyot bukott legutóbb, és a FIDESZ által még magyarnak sem elismert Híd párt nyerte a magyar szavazatok többségét. Hasonló a helyzet Romániában. A FIDESZ mindenféle erőfeszítései ellenére sem tudja a kreatúráját (Magyar Polgári Párt) helyzetbe hozni, a tőlük távolságot tartó RMDSZ nyer folyamatosan. Úgy hogy nem biztos, hogy a határon túliak a FIDESZ-nek szállítják majd a szavazataikat.
2011. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ellenzem a határon túliak szavazati jogát, de azért szívesen megnézném Orbán meg Mikola fejét, ha a határon túli magyarok többsége nem rájuk szavazna, és a végén pont az ő szavazataikkal zavarnák el őket a választók.
2011. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökmindegy, kb 5%-uk elmegy majd, a többit nem érdekli az egész. Sokan elfelejtik, hogy ott is megvannak a maguk problémái a politikával, nem fogják még a magyar választást is figyelni.
2011. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Én még mindig nem értem, hogy hogy engedhet bárki is beleszólást az ország belügyeibe olyan személyeknek akik nem is tartózkodnak állandóan, vagy legalábbis túlnyomórészt az ország területén? Nem ezt hívják hazaárulásnak?
2011. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is hazaárulás, de egy ócska manipuláció.
2011. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Határontúli magyarként elmondom nektek,hogy a határontuliak szavazni fognak és a szavazataik a fidesz és a jobbik közt oszlik majd meg

Az mszp-re határontuli nem fog szavazni-érthető okokból.

Nem árt ha tudjátok,hogy nem hálából szavaznak a fideszre,hanem az mszp ellenében!

2011. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

"és a szavazataik a fidesz és a jobbik közt oszlik majd meg"

Remek -.-

2011. márc. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!