Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vármegyerendszer visszaállítás...

Vármegyerendszer visszaállítása? (lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy most ugye ha visszajönnek a vármegyék, amik 1949-ben szűntek meg, akkor vissza lesznek-e állítva az 1949-es vármegyehatárok is? Az én lakhelyem pont a megyerendszer bevezetésekor került át Veszprém megyéből Komárom megyébe. Tehát ha most visszahozzák a vármegyét, mi is megyünk/mehetünk vissza Veszprém vármegyébe? Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 29. 14:38
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
65%

ma 15:32

Pont,hogy a jobbikosok meg a kádáristák rettegnek az észerűségtől kedves vármegyeszerető barátom!

2011. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
44%

15:53


"

"Vissza a középkorba? Ettől még nem válik igazságos Mátyássá ovi hiába hiszi azt!"


Nem hittem ezt

"


-Szerbusz Orbán Viktor,mi szél hozott az emberek közé? Álruha helyett a zinternet?:D

2011. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
70%
Pedronak teljesen igaza van, olyan dolgokat kéne csinálni, amitől jobb lesz az ország lakóinak is.
2011. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
11%
Én is Pedronak adok igazat,csak a fetisisztákat sem hagyhatom szónélkül!
2011. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
57%

"Pedronak teljesen igaza van"


Abszolút nincs igaza, szerinte egy kormány nem hozhat semmilyen külsőségi intézkedést, hogy az ország őrizze a hagyományait, kultúráját, szerinte csakis olyan mindennapi triviális dolgokban szabadna törvényeket hozni, minthogy mennyibe kerül a sör és a lángos meghogy mennyire kedves a doki a rendelőben.

2011. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
79%
Egy új névvel még nem lesznek más határok. Szóval nem értem még mindig mi a baj??? Nem hasznos,okés,de mi a baj vele?? Én nem csípem az ilyen bulvárpolitizálást, hogy jajj mi lesz itt,mert ez azt mondta,ennek ez lesz a neve stb... ha nem tud valaki tényeket felmutatni vagy legalább komoly érveket a vármegye elnevezés ellen,akkor az egy tipikus ujságíró alkat,aki ugrik a sz@rdarabra és abból még nagyobbat csinál:)
2011. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Szerintem se ezekkel a dolgokkal kellene most foglalkozni. Előbb tegyenek már végre rendet az országban. Lenne mit: egészségügy,ipar, mezőgazdaság, közbiztonság, munkahelyek és még sorolhatnám. Ettől nem fog jóllakni senki. Nem mindegy hogy megyében vagy vármegyében döglik éhen a nép?
2011. márc. 29. 16:00
 28/54 anonim ***** válasza:
57%

"Elegem van belőle, hogy mindenki azt hiszi, hogy a középkori hagyományok őrzése megegyezik a középkorias gondolkodással meg törvényhozással. Látszik mire vezetett a kádárista oktatási rendszer."


A túlzott hagyományőrzés káros az országra nézve.

A kádárista oktatási rendszerben képzett diplomások jó része magas szintű tudást szerzett. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok kádárista. A nyereg alatt puhított lóhústól nem fog fejlődni az ország!

2011. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

"ha nem tud valaki tényeket felmutatni vagy legalább komoly érveket a vármegye elnevezés ellen,akkor az egy tipikus ujságíró alkat,aki ugrik a sz@rdarabra és abból még nagyobbat csinál:)"

Mutattunk épp elég tényt, ha nem tetszett vagy nem vagy hajlandó elfogadni az nem az én dolgom.

2011. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
56%

ma 16:00

Hogy mi a baj vele?


-Fölösleges pénzkidobás

-Nem lesz tőle jobb semmi

-Ezer más fontosabb probléma helyett foglalkozik ezzel a kormány

-Szerintem nem hagyományörző

2011. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!