Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Sólyomnak se tetszik az új alkotmány és az alkotmánybíróság átalakítása? Mint mondta az átalakítással a kormány alkotmányellenes törvényeket is el tud fogadtatni.

Figyelt kérdés

Bár azt mindenki tudja, hogy azért kellet csökkenteni a hatáskörüket és azért kellet növelni a számukat, hogy alkotmányellenes törvényeket is el tudjanak fogadni. Most hol van Orbán azzal, hogy DEMOKRÁCIÁBAN az AB szava szent és mindenkinek be kell tartani.

Persze úgy növelik a lészámot, hogy nincs rá pénz. De ez nagyon fontos. Hát persze, hogy az hisz, hogy néz már ki a demokráciában másnak is van szava.


[link]

[link]


2011. aug. 2. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Én azt mondom, hogy várjuk ki a végét, hogy mit fog csinálni Orbán, és utána legyen véleményünk.
2011. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem várok ki semmit!


TI NEM LÁTJÁTOK EMBEREK??


MÁR RÉG TÜNTETNI KÉNE!


JÖNNEK A KÍNAI BEFEKTETŐK, JÖN A DIKTATÚRA KORA...


PÉNZÉRT MINDENT, Úgy fog táncolni mindenki ahogy a kínaiak fütyülnek, az alkotményt is azért kell módosítani, mivel ott kommunizmus van, és sokminden nem férne bele az alkotmány miatt, de majd így.


EZ VOLT AZ ÁRA AZ ÁZSIAI TŐKÉNEK!!

2011. aug. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A diktatúráról jut eszembe.


[link]


"Utoljára ilyet a Kádár-kor szabályozása tartalmazott, ezt hozza vissza a javaslat, elődjénél is kíméletlenebb és veszélyesebb kivitelben. "


A fideszesek sose hiszik el mikor azt mondják visszatérünk a kommunizmusba.

2011. aug. 2. 02:02
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Én nem vallom magam se fideszesnek, se semmilyennek, de én azt mondom ,hogy várjuk ki a végét, mert lehet, hogy monarchia lesz, de hosszútávra csak úgy lehet tervezni, és egy országgal csak hosszútávra lehet tervezni, de lehet, hogy el fogja baszni. Szerintem várjuk ki a végét, és ha már látszik h elbaszta (ez lesz 20 év múlva), akkor legyen lázadás.
2011. aug. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sólyom egy utólag okos kapitány.
2011. aug. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!