Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Százezer közmunka a romáknak....

Százezer közmunka a romáknak. Ez a felemelkedés kezdete?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
remélem minél előbb leváltják ezt a balf*szt....
2011. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
felvehetné őket személyes testőrnek a házába... de csak a putrisak közül
2011. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem kevés, körülbelül nyolcszázezer cigány él Magyarországon, ebből a fele lehet nyugdíjas vagy gyerek.

Szerintem akár hatásvadász szórólapokat is lehetne terjeszteni elmaradottabb roma közösségek között. "Mióta van munkám ezt meg azt megtehetem" és ilyenek, szerintem ezek után lenne rá érdeklődő.

2011. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

muha muha muhhahahahahahahahahaha, ezen a szövegen jót röhögtem "felemelkedés kezdete" :D


nem tudják már felfogni azok a barom idióták hogy ezek a dakoták több száz éve itt élnek és még mindig nem sikerült integrálódni, mivel nem is akarnak.


persze a magyarok megint nagy ívben le vannak sz*rva, mert "jáj szegíny becsületes cigány, nem tud elmenni dógozni és szegények ölnie kell 2000 ft-ért"


és még csodálkoznak hogy miért mennek külföldre a magyarok


mi a francért nem lehet itt is azt csinálni a cigányokkal mint a többi kulturált európai országban? Körbefalazni, vagy kitoloncolni őket és kész.


Nem vagyok rasszista, se bitnáci, de a tököm ki van már abból hogy mindig a cigányokat kell sajnálni amikor úgy élnek magyarországon mint a paraziták, és a tősgyökeres magyar ember le van szarva nagy ívben.

2011. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Miért mit csinálnak más európai országokban? :) Késő van gyorsan megcáfollak.
2011. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Mi van más országokban? Repjegyet adnak nekik, csak menjenek az országból...
2011. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Azt írta valamelyik, hogy kulturált európai országokban elbánnak a cigányokkal, én kíváncsian várom válaszát, de csak nem jön.
2011. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Valahol el kell kezdeni. Most legalább bebizonyíthatják a kételkedőknek, hogy tudnak dolgozni. Szerintem persze pont azt fogják megerősíteni, hogy lusta élősködők, de adjunk nekik egy utolsó utáni esélyt. De ha ezzel SEM tudnak élni, akkor takarodjanak a tajgára.
2011. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Ja, hogy úgy... link van?
2011. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
utálom a jobbikot, a fideszt sem szeretem (nem tudom ki találta ki ezt), de ez tetszik nekem. az integráció azon módja hogy sok milliárdot pumpálunk az oktatásukba, az nem jött be. valamit egyszerűen kezdeni kell velük.
2011. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!