Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Százezer közmunka a romáknak....

Százezer közmunka a romáknak. Ez a felemelkedés kezdete?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 21:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy ez a felemelkedés kezdete. Meglátjuk.

Úgy veszem észre, hogy ez az intézkedés és a reagálások itt a GYK-n világosan megmutatják, hogy ki az aki itt tényleg rasszista és ki az, aki nem.

2011. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%

Azt még egyébként kihagytam, hogy pont úgy jött ki az életem, hogy 87-től munkába tudtam állni.

Namármost, láthatod, hogy ez a Kádár-rendszer vége. Szeretnek sokan azzal pedálózni, hogy a szocializmusban milyen dolgosak voltak a cigányok. Hát nem. Ugyan bementek a gyárba, de érdemi munkát nem igazán végeztek, sokan közülük simulékony spiclikké váltak a főnöknek és folyton azt lesték, hogyan szolgálhatnák leginkább ezt a mellékes állásukat.

A főnököt persze nem érdekelte, hogy nem dolgoztak (ő ismerte őket), de nem is érdekelte a dolog, mert nagyon jó besúgók voltak neki és így nem egyszer emelkedtek a ranglétrán. -.-'

2011. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

Az EU mostani ígéretes "nekibuzdulása" is pontosan annyit fog érni, amennyit sikerül következetességgel, megfelelő alapossággal, szigorral de igazságosan végrehajtani.


[link]


Amennyiben a pénzeket ellopják, a teljesítéseket papíron igazolják, mutyiznak, hatalmaskodnak, akkor semmivel nem lesz jobb a helyzet.

2011. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%

A király az utolsó lehetőséget adja a magyar-cigányságnak!

Ha nem jön össze , nem bizonyít a cigány ,mehet vissza Indiába illetve rezervátumot nyitnak...

(a rasszizmus félretéve!!!,-párton kívüli vagyok és ennek a szellemben várom a véleményeteket, a megoldásokat)

2011. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

"Magyar vagy? Akkor takarodj, csak cigány jelentkezhet. "


Ez baromság, nem fogod fel, hogy őket pont az ilyen rasszisták, mint te, nem alkalmaznák. Az egy hülyeség, hogy semelyik cigány sem akar dolgozni!

"Ugyan bementek a gyárba, de érdemi munkát nem igazán végeztek, sokan közülük simulékony spiclikké váltak a főnöknek és folyton azt lesték, hogyan szolgálhatnák leginkább ezt a mellékes állásukat."


Ez a magyarokról is bőven elmondható.

2011. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Na szép kis vita van itt :)

Egyébként én sokat nem adok arra, h tényleg felemelkednek, de tényleg legyen ez az utolsó esélyük.

2011. ápr. 8. 12:32
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

"Egyébként én sokat nem adok arra, h tényleg felemelkednek, de tényleg legyen ez az utolsó esélyük."


Én viszont el tudom képzelni, ugyanis képzeld én is cigány vagyok és becsületesen dolgozom, mint mondjuk, akár te is!

Azt pedig nem ti fogjátok eldönteni, hogy ki hány esélyt kap.

2011. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

22:20


"a magyarnak nincs munkája az országban, és ezeknek a retkeknek akarnak külön munkát teremteni..."


Szóval akkor a "retkeknek" ne legyen munkalehetőségük. De ne is kapjanak segélyt. Viszont ne is bűnözzenek.


Akkor mit csináljanak? Tudom jól, mit gondolsz, de miért vagy gyáva leírni?

2011. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
Én legtöbbször azon csodálkozom, hogy egyesek képesek odáig lesüllyedni, hogy az ész nélküli rasszistázókkal leálljanak egy kiadós acsarkodásra.
2011. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A hozzászólások között van egy cigány is, okosan beszélsz de

a végtelenségig nem lehet próbálkozni a cigánysággal,- 20éve ez van! Az utolsó lehetőséget megadni aztán semmit.A vezetőjüket még a parlamentből is ki kell űzni!!

2011. ápr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!