Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazna bárki is a KDNP-re,...

Szavazna bárki is a KDNP-re, ha önállóan indulnának a következő választáson?

Figyelt kérdés
Szerintem "enyhén" felülreprezentáltak a parlamentben.
2011. ápr. 10. 15:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem szavaznék rájuk, de igaz, egyik pártra sem.

Ha nincs mire, akkor minek válasszam a legkisebbik rosszat?

2011. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

Bár kitörölték, de ismét leírom: A KDNP önállóan nem jutna be a parlamentbe. Nézd meg Semjén képét, egyre jobban hasonlít Orbán seggének lenyomatához, és ez nem véletlen. Ez az a bizonyos tevékenység, ami a KDNP-nek lehetőséget biztosít, hogy mindenbe beleszóljanak.


Pedro

2011. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

Valaki biztos. Nekem az utolsó előtti párt lenne, amire szavaznék.

Az utolsó az LMP.

2011. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%
Ha tényleg keresztények lennének, én igen. De ezt a hígított vallást nem díjazom...
2011. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem, hát bőven felül vannak reprezentálva, ugyanis mérhetetlenek.
2011. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Kereszténydemokrácia pedig nem létezik, a kereszténység szögesen ellent mond a demokrácia elveinek. Gondoljatok, csak Bábel Tornyára, Ádám és Éva bűnbeesésére, a Tízparancsolatra, ezek nem mások, mint diktatórikus demagógiák."

Ez így azért nem teljesen igaz, mert ha nem tévedek, a Biblia szerint egyedül Isten van felette az embereknek, így ember nem uralkodhat ember felett.

Ha kereszténység, szerintem csak Tolsztoj nézete elfogadhatóak.


És nem, nem jutna be sehova. Max. a papok szavaznának rájuk.

2011. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az őskonzervatívok legalább olyan károsak, mint a szélsőséges liberálisok. Én őszintén megmondom, a KDNP miatt választottam a Fidesz helyett az LMP-t egy éve. És nem csalódtam bennük az egy év munkája alatt sajnos (mármint a KDNP-ben).
2011. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!