Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazna bárki is a KDNP-re,...

Szavazna bárki is a KDNP-re, ha önállóan indulnának a következő választáson?

Figyelt kérdés
Szerintem "enyhén" felülreprezentáltak a parlamentben.
2011. ápr. 10. 15:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem szavaznék. Nem vagyok hajlandó olyan pártra szavazni, amiben vallási nézetek határozzák meg a politikát.


Kereszténydemokrácia pedig nem létezik, a kereszténység szögesen ellent mond a demokrácia elveinek. Gondoljatok, csak Bábel Tornyára, Ádám és Éva bűnbeesésére, a Tízparancsolatra, ezek nem mások, mint diktatórikus demagógiák.

2011. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem a Fidesszel közösen indultak volna,akkor még 1 %-ot sem kaptak volna. Senki nem szavazna rájuk.
2011. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem senki se szavazna rájuk, ha megnézed legutóbb se jutottak volna be a parlamentbe a fidesz nélkül.
2011. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem.


"" de a liberális, mindenkinek mindent szabad, még a többség ellenében is" akcentust sem x elném soha!

2011. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
isten ments
2011. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

"de a liberális, mindenkinek mindent szabad, még a többség ellenében is"

- Kicsit (nagyon) el vagy tévedve... Ami a többség ellenében van, az nem liberális, hanem anarchista... Csak nézz utána, és ne beszélj (írj) hülyeségeket!



Jahh, papíron talán.

De a valóságban igen is iritálja az átlag embereket pld a meleg felvonulás, vagy az a millió gazdasági bűnözés ami a zsidók felöl érkezik, stb stb.


Ha egy normális ember előadja hogy , ne mászkáljanak mára homárok a seggükbe a keresztel, vagy szexuálisan túlfűtötten az Andrássy-n, mert a gyerekem is láthatja és engem is émelyít, vagy túl sok gazdasági bűncselekményben merűl fel a neve sok zsidónak. Akkor ne hogy már a többségnek legyen kellemetlen.


Az Orbáb se,,e és Zsoltika arcképe tekintetében meg igazad van. De ezért a vezír OV, mert sok embert megtévesztett.

2011. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Én szavaznék rájuk külön.Az én elveimnek jórészt megfelelnek az ő elveik, ettől még persze másnak nem feltétlenül. Szerintem egyébként azért más is akadna, aki szavazna rájuk. Az, hogy a mérések szerint kimutathatatlan, az azért van, mert az emberekben nem is igen tudatosul, hogy az a fidesztől egy külön párt lenne. Szerintem ha leválnának, és elkezdenének önállóan kampányolni 2014-ben, és ezt jól csinálnák, akkor akár be is juthatnának. Épphogy, lehet, hogy 5,01%-el, de lenne rá esély, hogy bejutnának. Szerintem.
2011. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom igen. Én biztos nem, mert őket tartom a legkártékonyabbaknak a Fideszből. Kb. miattuk kell most visszamenni a "középkorba" (persze van akinek ez bejön, nekem nem)

Azért azt be kéne látni, hogy a KDNP a Fidesz nélkül az életben nem jutott volna be a parlamentbe, vagy ha mégis, akkor kb. 5%-nyi mandátumot szereztek volna, a minimumot.

2011. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

"miattuk kell most visszamenni a "középkorba" "


Legalább átfutottad azt a tervezetet (Mármint az Alaptörvényét.) vagy csak az alapján írsz, amit a médiából, meg másoktól hallottál?

2011. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%

"vagy csak az alapján írsz, amit a médiából, meg másoktól hallottál?"


Elolvastam, de nem csak a retkes alkotmánytervezetük bosszant. Általánosítasz jó keresztény módjára, látom!

Vármegyerendszer? Minek? Az a pénz, amit az átnevezésre kell majd költeni, sokkal jobb helyen is lehetne

Jelen helyzetben még ezt sem engedhetné meg magának az állam!

2011. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!