Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti az ilyet értékelitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti az ilyet értékelitek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon NAGYON szerelmes vagyok. nemsoká találkozok is vele és a végén úgy döntöttem elé állok megfogom szorosan a kezét, mélyen a szemébe nézek és elmondom neki mit érzek iránta. Már régen ismerem egyébként. Lányok, ti az ilyen "bátorságot" és őszinteséget értékelitek. Mit reagálnátok? (Lehet hogy ő is érez irántam valamit:) )
2011. okt. 30. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:

ez öngól.

bátorság az lenne,ha azt mondanád meg neki,hogy őrülten kívánod és le akarsz vele feküdni.

amíg nem történt semmi konkrét,addig teljesen felesleges kiadni magad.

attól,hogy te idalizáltad őt,elég kis esélyt látok rá,hogy teljesen olyan,mint ahogyan a fejedben létezik.

egyszóval béna húzás.

kb ahhoz hasonló,mint amikor pókerben kapok két ászt és elkezdenék feltűnően fészkelődni,meg vigyorogni.

full amatőr.

2011. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam:D hanem azt mondanám meg neki hogy nagyon szeretem már rég óta, és remélem hogy remélem lehet több mint szimpla barátság köztünk:D
2011. okt. 30. 01:15
 3/6 anonim ***** válasza:
én bátor húzásnak tartanám és nagyon tisztelném érte az illetőt... viszont a válaszomon nem változtatna, ha nem jönne be és nem lehetne több, megmondanám
2011. okt. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem addig várni kéne amíg ő nem mutatja hogy esetleg hasonlóan érez mert ha nem akkor nagyon gázul jössz ki
2011. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tettek kellenek!Megszólalni sem fogsz tudni szerintem abban a szituban.De azért nagyon édibédi, hogy ezt így kitaláltad magadnak.Cselekdj inkább és adj lassan egy szájrapuszit neki.Ha visszautasít,akkor pláne nem kellenek a szavak :/ D ha nem húzza el a fejét,akkor mázlid van!
2011. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először megpróbálkozhatnál a flörtöléssel, azt kevésbé kínos visszautasítani.
2011. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!