Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy hogy Magyaro...

Csak én érzem úgy hogy Magyarországon egyre rosszabb a helyzet? Meddig bírják ezt az emberek?

Figyelt kérdés

szerintem először kifacsarják az embereket aztán meg lehúzzák a süllyesztőbe. egyre kevesebb a munkahely, már csövesnek se lehet lenni, visszamenőleg törvényeket hoznak hogy elvegyék a végkielégítést, a bírókat eltávolítják hogy az ő bíráik legyenek a helyükön. stb a lista csak bővül.


én várom hogy legyenek lázongások, hogy szétkapjanak az emberek egykét bevásárló központot a kajáért. persze a fejesek érinthetetlenek hiszen tudják mit csinálnak és van magánhadseregük is. egy golyóálló fal mögött állnak miközben puskaporral játszanak, de az egyszer csak felrobban. remélem nagyot fog szólni és átviszi az üveget.


2011. ápr. 19. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló...

Látom fenn hordod az orrodat..de nem tudom,mire...

Arra,hogy egy irodában ülve több százezret kapsz?Tudnád meg,milyen az igazi munka...Akkor egészen másként beszélnél..De jön még kutyára tél...Fogsz még te félni,és sírni!!Ne felejtsd szavaimat!!

2011. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem nem mindenkinek rosszabb. Én úgy látom, hogy a társadalom két részre szakad. Van mindig aki közel ül a tűzhöz. A másik "baj" az, hogy a mai fiatalok többnyire a továbbtanulást választják (egyetem,fősuli). Ami nem lenne gond önmagában. Csak túl sok az eltartott. És ez csak nő. A szakmunkás és technikus pedig nem nagyon tud munkát találni. Mert a gyárak inkább betanítottakat alkalmaznak. Persze minimálbérért. A középréteg lassan eltűnik. Vagy külföldre megy. Vagy beáll minimálbéres rabszolgának. Persze lehet köcsög komcsi meg fideszezni. A probléma itt nem ér véget. Amíg nem a haza érdeke lesz az első. Nem termelünk az égvilágon semmit. Csak adókból éldegél az ország. A pénzt lopja boldog boldogtalan. Mindenki a maga malmára hajtja a vizet önzően. A másikat lenézi az utcán, mert neki mondjuk csak Suzukija van. A kisember egész egszerűen: LE VAN SZARVA!!! Annyit kap, hogy éhen ne haljon. De családról ne is álmodjon az ember. Erre a bérre hitelt nem adnak. Tehát lakás nuku. A szegény szegényedik. A gazdag gazdagodik.
2014. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Aki egyetemet/fősulit végez. Az általában vezetőféle lesz. És nehogy jól érezze magát a kis beosztott. Szarrá idegelik, stresszelik. Aztán megy a csodálkozás. Hogy á!! Vajon miért pusztul a Magyar? Több dolgos kéz kéne. Aktakukacok helyett. Nem lesz itt puskapor. Nem vagyunk szervezettek. Nincs hozzá vezetőnk. Ha lenne akkor meg nácik meg mindenek lennénk nekik.
2014. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ezt most nem megkülönböztetésnek szántam a felső végzettségűekkel szemben. De az ország mérlege felborulóban van. Nincs egyensúly.
2014. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!