Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesz jobb a helyzet Magyarorsz...

Lesz jobb a helyzet Magyarországon, vagy egyértelműen csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Légyszíves ne pontozzátok le egymást, mert mindenkinek a saját véleményére vagyok kíváncsi, nincs jó vagy rossz válasz.

köszi.


2009. márc. 4. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb kétség nélkül, egyértelműen csak rosszabb lehet, ez törvényszerű. Ne viccelj, még lent sem vagyunk a mélyponton, az EUR megugrása igazán majd mostanában fogja csak éreztetni hatását, szóval egy horror vár ránk.
2009. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit nem lehetett érteni azon, amit már hónapok óta mondanak: BEFELÉ megyünk a válságba. Még azt sem látjuk, hogy mikor (és mitől) fog majd a romlás megállni. Javulásról még nem is tudunk beszélni.
2009. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lesz jobb, feltétlenül, de mikor??? És ki teremti meg??? Ezt jó lenne tudni, akkor előre tervezhetne az ember. Bízom benne, hogy egyszer lesz ennek az országnak is egy bátor, tehetséges vezetőgárdája aki nyíltan szembefordul akár a világgal is, az ország jövője érdekében. (igaz ez a kormány is szembefordult a világgal, de sajna rettentő rosszul)
2009. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer lesz még jobb, majd csak észbe kap valaki, és kezébe veszi ezt az egészet, de az már vagy késő lesz, vagy már nem fogok élni...
2009. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem úgy tűnik, hogy jobb lehetne. Nem merek reménykedni. A saját országunkban megtűrt személyek vagyunk, tele külföldiekkel, romákkal az ország, adókedvezmények, segélyek csak nekik járnak, ettől a mi fizetésünk kevesebb. Jó nagy sz@rban vagyunk.
2009. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Haladunk szépen lefele.... sajnos... És szerintem ez nagyon sokáig még nem fog változni... Csak az a gond, hogy senki nem veszi észre, hogy a nép nyomorgatásával csak annyit érnek el, hogy aki teheti, az el fog menni innen a következő pár évben, és nem marad majd ember, aki eltartsa azt a sok "eltartani való" réteget.....
2009. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Napról napra, percről percre egyre rosszabb a helyzet. Javulásra egyelőre nincs remény. Egyszer talán évek múlva lesz jobb. De mi ehhez kicsik vagyunk. Megszenvedjük, én már teljesen kiábrándultam. Nemhogy kicsit csökkene a lakástörlesztő, hónapról hónapra egyre drasztikusabban emelkedik. Nem lesz ennek jó vége...
2009. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Hallottam erről egy érdekes dolgot - a válságtól függetlenül.

Eszerint sok befolyásos embernek nagyon jól jönne, ha ennek az országnak a létszáma leapadna kb. a felére. A saját "országukban" egyre melegebb a lábuk alatt a talaj. Pénzük van, akár egy ilyen kis országot megvenni.

Akik maradnak, pont jók lesznek szolgának. Pont úgy, mint a régi országukban idáig.

2009. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Még egy-két évig rosszabb lesz, Botswana már lehagyott minket, már csak kb. 3,-40 ország van mögöttünk. De egy-két év múlva leérünk a szakadék aljára, utána már javulni fog a helyzet.
2009. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez már most úgy ahogy van, katasztrófa-sújtotta terület, aki tud, innen menekül. Persze akinek van lehetősége, és értelmes is, meg is teszi, csak kevesek tudnak ezzel élni sajnos.

Már tizenéveseket hallok sorra a jövőjükről vélekedni, és az értelmesebb réteg teljesen egyértelműen csakis más országban tartja elképzelhetőnek a jövőt. Bele gondolok, nos, igazuk van ... it nem lesz "rend" belátható időn belül, az egészen biztos ...

2009. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!