Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit hoz ki belőlem...

Szerintetek mit hoz ki belőlem ez a 3 fajta scitec termék? (kép)

Figyelt kérdés

szóval. erről a 3 termékről lenne szó

[link]

[link]

[link]


és így néz ki jelenleg a testem:

[link]

[link]

hasznomra válhatnak a termékek? milyen növekedést fognak eredményezni? nemfogok tőlük aránytalanul meghízni?


2010. aug. 29. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélem lesz valaki olyan kedves, hogy elmagyarázza a dolgokat én nem teszem meg.

Az biztos, hogy szedhetsz bármit ha az étkezés alapjába véve rossz akkor nem fog javítani semmi a helyzeten.

2010. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Képek alapján nem éppen egy sportos alkat vagy, először egyáltalán kezdj testet építeni, aztán majd ha eljutsz egy szintre, akkor kezd el ezeket, de ha egyáltalán tudod mik ezek. Mert csak attól, hogy beszeded és ugyanúgy nem sportolsz, akkor nem fog semmi történni
2010. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jajj, ugye még nem vetted meg?

Ezek a képeid alapján nem neked valók még. Korod, súlyod, edzésterved, étrended és célod írd le. Utána már lehet valamit kezdeni.

2010. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a képet elnézve pénzkidobás, ne vedd meg. ha már megvetted akkor tedd el későbbre.
2010. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de edzenék rá nem csak úgy habzsolnám
2010. aug. 29. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:

írtam az új kérdésedhez is, de azért itt is kifejtem.

a képed alapján neked még bőven feleslegesek az alábbi termékek. Nyilván vannak ott a táplálkozásban nagyobb hibák, előbb azokat kellene orvosolni. Ezek helyett inkább vegyél fehérjét, maltodextrint és dextrózt. Ezek mehetnek edzés után. Reggel pedig zab a fehérje mellé, reggeli turmixba. Kreatinból pedig kezdésnek én kipróbálnék egy sima monohidrátot. Ezek amiket linkeltél a "milyen táplálékkiegészítőt szedjünk" lista végén vannak.

2010. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!