Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mehetek üdülni állami pénzen,...

Mehetek üdülni állami pénzen, ha a szomszédom olyan embereket hoz be a közös udvarba, akiknek a puszta látványa félelmet kelt bennem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 22:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

nem hallottam a hírt, vki elmondaná?

én azon csesztem fel az agyam, hogy a nyugdíjpéntárba befeketetett több mint 1 millió forintom, zsupsz. holvolt, holnemvolt, mint a mesében. hát a büdös k*va anyjukat, feltehetően ezért dolgoztam, bassz*k meg...:@

2011. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
15%
Gyöngyöspatán a Véderő vagy mi a szösz a cigányok mellett vett telket és ott olyan dolgokat művelnek ami a cigányoknak báncsa a szemét és azt mondják így nem tudnak élni és kérik a vörös kereszteseket, hogy ugyan segítsenek és amikor a vörös kereszt segít akkor meg jön a sok turbómagyar, hogy "brühühü segítenek a retkes cigókon én többet őket emberszámba se veszem". De ha a vörös kereszt nem segítene az, hogy nézne ki? A hamász szarját is takarítják a közel keleten, hogy nézne ki ha azt mondanák, hogy elmentek ti a francba büdös palesztin genyák...
2011. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

" Szarkasztikus Ákos válasza:


Aha az nem annyira gáz ha néhány közel-keleti terrorista saját szarját segítenek takarítani, de ha néhány mezei cigányon próbálna segíteni az mindjárt sérti a genfi egyezményt..."


Ha így érzed, lelked rajta.

2011. ápr. 23. 23:09
 14/32 A kérdező kommentje:

"Szarkasztikus Ákos válasza:


Gyöngyöspatán a Véderő vagy mi a szösz a cigányok mellett vett telket és ott olyan dolgokat művelnek ami a cigányoknak báncsa a szemét és azt mondják így nem tudnak élni és kérik a vörös kereszteseket, hogy ugyan segítsenek és amikor a vörös kereszt segít akkor meg jön a sok turbómagyar, hogy "brühühü segítenek a retkes cigókon én többet őket emberszámba se veszem". De ha a vörös kereszt nem segítene az, hogy nézne ki? A hamász szarját is takarítják a közel keleten, hogy nézne ki ha azt mondanák, hogy elmentek ti a francba büdös palesztin genyák..."


De akkor nekem is már! Meg sok hozzám hasonlónak, akiket ilyen-olyan sérelem ér...

Másrészt, nem vagyok turbómagyar, ilyen nincs.

2011. ápr. 23. 23:10
 15/32 anonim ***** válasza:
93%
Ákos: Megint belekevered a cigányokat. Senki sem mondta, hogy róluk van szó :) A kérdésre válaszolj te turbójogvédő.
2011. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Ez meg a másik.

Bár a jogvédőt még vicc szintjén is barokkos túlzásnak tartom, nem hiszem - írásai alapján -, hogy valaha azt a minimális energiát is belefektette volna tanulmányaiba, ami ma egy egyetemhez szükséges. Mondjuk ez nyilván más téma, mint az is, amiről ír.

2011. ápr. 23. 23:19
 17/32 anonim ***** válasza:
93%

"Az nem fájt amikor terroristáknak segítettek?"



Dehogynem, hisz épp azt teszi szóvá.

2011. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
18%
Neked akkora szükséged lenne a vörös kereszt támogatására? Hagyjuk már...
2011. ápr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
28%

"Ákos: Megint belekevered a cigányokat. Senki sem mondta, hogy róluk van szó :) A kérdésre válaszolj te turbójogvédő."


A kérdező áttételesen kérdezett a gyöngyöspatai helyzetről ott pedig igenis cigányokról van szó te turbótudatlan.

2011. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne ugyanakkora vagy esetleg nagyobb, mint azoknak a cigányoknak? Én sem tudok tőlük nyugodtan élni nem egy esetben.
2011. ápr. 23. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!