Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cséfalvai Zoltán szerint az...

Cséfalvai Zoltán szerint az egykulcsos adó arra ösztönzi az embereket, hogy többet keressenek. A magyarok miért nem akarnak többet keresni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 09:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

[link]


01:00-tól látható a pár másodperces riport, amit vele készítettek.

2011. szept. 28. 09:14
 2/15 anonim ***** válasza:
Hmmm. Az 'átlagbérnél nagyobb jövedelem' és a 'többet dolgozni' nem mindenhol összeegyeztethető. Nálunk sajnos ebből csak az egyik tud teljesülni.
2011. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
A magyarok lusták, és megmagyarázzák maguknak, hogy miért nem dolgoznak többet. Tisztelet a kivételnek.
2011. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Mert nem tudnak többet keresni, így is 10-12órákat dolgoznak..(100 körüli nettóért!)!

A keresetük több mint a felét adóba befizetik és még a portékákon is ott az áfa.Rossz az elosztás a beérkező pénzel rosszul gazdálkodnak!

Az egykulcsos adózás megbukott!! Be kell ismernie a fidesznek, ezt is rosszul csinálták!

A csődhelyzetben a gazdagok differenciáltan, többet fizethetnének, erre találták ki a több-kulcsos adózást!

2011. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
A Fideszre jellemző végtelenül ostoba és sértő demagógia az, amit Cséfalvai itt előad.
2011. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 09:46

Te Magyarországon élsz?

Hiába dolgozik valaki a "multicég" szalagjának egyik oldalán kétszer annyit, mint vele szemben, a szalag túloldalán a másik; a fizetésük akkor is ugyanannyi! Ha meg reklamálni mer, akkor azt mondják: "ha nem tetszik, keress másik munkahelyet".

Itt ez így működik! Ennek semmi köze a lustasághoz.

2011. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igaza van Cséfalvinak.

Én sem keresek eleget. Szerintem holnap fogom magam és elmegyek többet keresni.

2011. szept. 28. 10:19
 8/15 anonim ***** válasza:

"holnap fogom magam és elmegyek többet keresni"

Ez jó, tetszik :D

2011. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem holnap fogom magam és elmegyek többet keresni."


Hiszed vagy sem, én pontosan ezt tettem tavaly. Igaz, hogy költözni kellett 200 km-t, de dupla annyi fizetésért megteszi az ember. Ajánlom mindenkinek, hogy kezdjen el lehetőségeket keresni.

2011. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Ez jó, tetszik :D"


Hát de nem? Magyarországon burjánzanak a munkahelyek, ahol sokat lehet keresni. Csak azok az ostoba magyar lusták és nem akarnak dolgozni a rendelkezésre álló millió munkahely egyikén.

De az is lehet, hogy megölöm mindkét gyerekemet és a felesémet is, hogy a 120 ezer forintos havi keresetemből tudjak félretenni ahhoz, hogy 30 év múlva be tudjak indítani egy olyan vállalkozást, amihez 15-20 millió forintos kezdőtőke kell és így megpróbálok megélni a saját lábamon, miközben az állam kiszipolyozza a kisvállalkozásomat az adóival.

2011. szept. 28. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!