Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mehetek üdülni állami pénzen,...

Mehetek üdülni állami pénzen, ha a szomszédom olyan embereket hoz be a közös udvarba, akiknek a puszta látványa félelmet kelt bennem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 22:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

El tudom képzelni. A kutyáid védik a szöges kerítést vagy más oka van, hogy tudsz nyugodtan netezni?

Nem tudom te hogy viselnéd, ha tőled 50 méterre se lenne egy tucat ember aki megvan róla győződve, hogy te egy elmebeteg őrült tolvaj velejéig romlott bűnöző vagy, miközben nem is.

2011. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Semmiféle olyan nem érte őket, amit te itt ostoba módon próbálsz felvázolni. De ha már itt tartunk, igen, van ilyen is, amit leírtál, csak nem a cigányok körében, hanem a tulajdonukat védő becsületes embereknél. Meg lehet nézni, szomszéd utca a leginkább veszélyes utca itt a külvárosban, 3x annyi kutya van, 3x akkora kerítések, mint békésebb utcákban. Nem véletlen.
2011. ápr. 24. 00:09
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
Semmiféle olyan nem érte őket a cigányok részéről, amit te itt ostoba módon próbálsz felvázolni.
2011. ápr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Ó, dehogynem.

Látom, értelmes önálló gondolatod amúgy sincs, innentől a te írásaidra nem is kívánok reagálni.

2011. ápr. 24. 01:02
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltál képes elfogadni álláspontom, én ezt a fegyvert ellened fordítottam.
2011. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Fosisztikus megen okosabb a százéves átlagná.
2011. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"Nem tudom te hogy viselnéd, ha tőled 50 méterre se lenne egy tucat ember aki megvan róla győződve, hogy te egy elmebeteg őrült tolvaj velejéig romlott bűnöző vagy, miközben nem is."


Minden ember bizonyítsa be,hogy méltó arra,hogy ne legyenek meggyőződve minden negatívumról vele szemben.

Ha nem csinál semmi rosszat akkor hiába rágja a csendőrség a száját úgy se tudnak tenni semmit.

Egyébként nem az a cél,hogy boldog,boldogtalanba belekössenek.

2011. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ha elvisz a vöröskereszt nyugodtan. Ugyan ki a fenét érdekel hova mész?


Addig ürülj még a Vöröskereszt utaztat, és nem a Gárda.

2011. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Minden ember bizonyítsa be,hogy méltó arra,hogy ne legyenek meggyőződve minden negatívumról vele szemben. "


Valóban, de vannak emberek akik alapjába véve diszkriminációval indulnak, és ha odamegy a Gárda és tüntet a cigányok ellen, nem a tolvaj Gyuszi rémtettei ellen vagy tyúktolvaj Mariska borzalmai ellen hanem natúran a cigányság ellen. Ez nem túl fair szerintem.

2011. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

11:42

Nem a cigányság, hanem a cigánybűnözés ("megélhetési bűnözés") ellen tüntet.

2011. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!