Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sajátjában a gerendát sem...

Sajátjában a gerendát sem másokéba a szálkát is?

Figyelt kérdés
A TV2 műsorában a fidesz honvédelmi és stb tagját megkérdezték, hogyan értik azt, hogy a mszp, lmp stb-ek gerjesztik pl a gyöngyöspatai problémát és általában.A válasz érthetetlen de valószínű ilyen manapság a kormány hivatalos válasza.Igaz,hogy annyit mondott beláthatatlan következményei lehetnek. Úgy szerettem volna volna visszakérdezni, hogy mi volt 2006-ban is ? Ennél is volt beláthatatlan következményei, amiről mai is oly bájosan csevegnek. Marad gumicsont.Sok mindent megértene a polgár és talán még azt is, hogy az igért két hét a rendben rakásról az csak mézesmadzag mert a választási maszlagok között ez szépen hangzik.De mi különbség van az öszödi beszéd tartama és a fidesz igérgetés tartama között. Semmi. Esetleg annyi, hogy az egyik hülye módon bevallja, a másik még nem tart olyan erkölcsi nivón, hogy belássa azt.
2011. ápr. 27. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezded végre kapisgálni, hogy magyar ember azzal teheti a legtöbbet, ha teljesen elhatárolja magát ettől a pártpolitikának nevezett förmedvénytől?
2011. ápr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"hogy a mszp, lmp stb-ek gerjesztik pl a gyöngyöspatai problémát " - ez elég egyértelmű.

gyurcsányék cigánylázadást akartak (a sok máig nem tisztázott ártatlan cigányok megölése: a zitkosszolgálatok műve volt. Érdekes, hogy nem sikerül tisztázni "nem érnek rá" bruhahaha

[link]


nem bírják elviselni, hogy nem tudták teljesen kiárusítani az országot, folytatják a cigányprovokációt.

nagyon kérek mindenkit, ne egykutyázzon- ez nem a fidesz.

ez a ballib visszatérési kisérlete

nekik emmisem drága ezért!

tudjuk a bolsevikterror ideológiájából:

nekik nem érték az ember, érdekeikért gátlástalanul felhasználnak mindent

2011. ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az előzőt,akik lenullázzák - csak bizonyítják, hogy így van
2011. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak a Jobbik!
2011. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Fidesz -fanok mindenért az MSZP-t hibáztatják! A cigánygyűlöletet sem az MSZP kezdte,hanem a Gárda és a Jobbik. Gyurcsánynak semmi haszna nincs belőle. Ennyi esze még neki is van.

A Fidesz nem tud és nem is akar a cigánykérdéssel érdemben foglalkozni. Neki érdeke a konfliktus. Amíg a közvélemény ezzel foglalkozik,addig nem téma a Fidesz "megszorítása",ma jogállam szétverése stb.

2011. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van egy közmondás. Megkérdezik a cigánytól - cigány, lesz -e háború - a cigány válaszol, - alázatosan őrmester úr háború nem lesz, de lesz olyan béke harc, hogy kő kövön nem marad. Szerintem kimondva, kimondatlanul mindenki ezt akarja. Akkor azt mondom, hogy ahhoz, hogy legyen a családom jobb módú, kimondjam azt, hogy gyűlölöm a ...., halál a ..... ha ettől nekem jobb lesz valószinű, hogyx emberek százezrei elgondolkodnak és akkor lehet, hogy kő kövön nem marad. Ezt akarjátok ?
2011. ápr. 27. 13:12
 7/9 A kérdező kommentje:
o8.21 Menj már a marhaságotokkal.Mi nem a szobából szerezzük az információt, de a ti dezinformációtok is nagyon sántít. Találjatok már ki egy jobbat vagy Jobbikat. Ti akartátok a Jobbikat és Ti hoztátok létre hogy ott legyenek 2006-ban is. Ebül szerzett pénz ebül vész el.
2011. ápr. 27. 13:17
 8/9 anonim ***** válasza:

"Menj már a marhaságotokkal" -tudsz logikusabb választ arra, hogy "nem találják" az anya-gyerek álmukban megölt gyilkosokat,inditékait . A titkosszolgik csinálták - mert gyurcs. cigánylázadást akart produkálni - és kivívni a külföld nagy igazolását, hogy bejöjjenek "segíteni" mert hiszen olyan embertelen itt a cigoknak, és így akar visszajönni. Persze, hiába mondom ,ha téged ez kedves kérdező nem zavar... vagy zavar?

ha valóban cig ellnesség lett volna: az antiszociális bivalyerősseket ölték volna, nem ártatlanokat.

Értéstek meg: ez egy ESZKÖZ - anarchiára, és az ország szétdúlására. A 8 év nem volt elég -még!-még! mindent eladni alólunk!!! eladó az egész haza!

undorító. Eszközként használni szerencsétlen embereket a hatalmi céljaikhoz! és a jobbikosok is erre vannak felhasználva- bár nem tudnak róla (már nem a beépült provokátorok, hanem az ártatlanjai)

zúg a világ, hogy mi itt milyen embertelenek vagyunk


na szia- ha tudsz logikusabb feloldást ezekre a történésekre, szólj,üdv.

2011. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
14.33 Elnézésedet kérem de én nem arról az esetről beszélek,amiben bizony fegyveres testület volt tagjairól van szó. Az nagyon zavaros még. Én a Gyöngyöspatai esetről beszéltem, ami nem olyan bonyolult amit nem lehetett volna megoldani már. Nem tudom kinek vagy kiknek olyan kényelmetlen ezt törvényesen megoldani bármelyik oldalról van szó. Személy szerint a törvényes oldalon állok és nem hogy helytelennek, de törvénytelennek is tartom azt ,hogy a rendőrség helyett megpróbáljon bárki is"igazságot" szolgáltatni.Erről ez a véleményem és én nem kevernék bele senkit csak a törvényt.
2011. ápr. 27. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!