Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztény csatlósállam a...

Keresztény csatlósállam a köztársaság helyett? Erre készül a Fidesz?

Figyelt kérdés

A Köztársaság tér új neve: II. János Pál pápa tér.


[link]


Először megváltoztatják az államformát sima Magyarországra, most pedig ez. Ez már több, mint jelzésértékű. Én megértem, hogy nyalni kell (még) a KDNP-nek, de ez azért már túlzás. Mi a véleményetek?


2011. ápr. 27. 15:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Áruld már el, mi cáfolja a Jobbikban a keresztény eszméket?"


Az, hogy párttá alakult, és politizál. Nézzük az utolsó néhány parancsolatokat:


8. Ne lopj.

9. Ne tégy hamis tanúságot. (ne hazudj)

10. Ne kívánd, ami embertársadé.


Ezeket az összes, HANGSÚLYOZOM összes párt tagja megszegi, innentől kezdve nincs miről beszélni.


Ja, és attól, hogy valaki eszméket vall, még nem biztos, hogy azonosulni tud egy vallással.

2011. ápr. 27. 16:15
 12/19 A kérdező kommentje:
erhnn-től várom a bocsánatkérést, mivel később kijavítottam magam. Csak hát könnyebb előbb ítélkezni, mint olvasni pár sort. Ismét győzött a lustaság. De hát ez már inkább őt minősíti :)
2011. ápr. 27. 16:18
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

Erhn-nek igaza van. Te egy szerencsétlen ostoba vagy. A KDNP-nek senki sem nyal, az egy zombipárt,mert régen eltűntek a süllyesztöbe, most meg kiásták őket. A támogatottsága olyan alacsony, hogy mérni sem lehet.

A köztársaságnak meg nézz utána mit jelent.

2011. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hol lopott Jobbikos, és utána nem zárták ki a pártból?

Hol hazudtak?

Mit kívánt a Jobbik? Azt, hogy az ország legyen végre megint a miénk...

Amúgy az ószövetség egy baromság. Én hívő vagyok, de pl. nem abban hiszek, hogy Isten csak úgy megteremtette az embert...

2011. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Ha a repteret ennyibe került átnevezni, mennyi lenne az országot?"


Egy átnevezés sem kerül pénzbe.

2011. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Parasztvakítás.

Szerintem a kelleténél többet rágódnak az emberek ezen a gumicsonton.

2011. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Először megváltoztatják az államformát sima Magyarországra, most pedig ez."


Magyarország NEVÉT változtatták, az államforma maradt királyság... Chuck Norris térnek jobban örültél volna, ugye?


"Mi a véleményetek?"

Nagyon buta vagy, vagy nagyon fiatal és kinövöd.

2011. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az ilyen átnevezések azért jók, mert most a balidióták hónapokon át ezekkel fognak foglalkozni, nem pl. a megszorításokkal. A gyk-n jól lemérhető, hogy a sok ostoba baloldalit milyen könnyű irányítani.


A Fidesz helyében én nem egyszerre csináltam volna az átnevezéseket, hanem 3-4 havonta. Akkor a baloldaliaknak meglett volna a hisztiprogram több évre.

2011. ápr. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha egyszer véletlenül újra az Mszp vagy hasonló formáció kerül hatalomra, ünnepélyesen átírják ők is az Alkotmányt és a terek neveit majd Feltámadáskor?
2011. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!