Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek csupán véletlen...

Szerintetek csupán véletlen az, hogy éppen most van a legtöbb roma probléma az országban, amikor a Fidesz az EU soros elnöke, és éppen a cigány kérdés van napirenden?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom szándékos időzítés ez az ellenzék részéről hogy lejárassa a Fideszt, lássa meg mindenki az EU - ban hogy képtelenek kezelni a cigány kérdést. A jobbik pedig ebben nagyon is partner.
2011. ápr. 28. 10:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
Vannak normális cigányok ezt el kell fogadni. Nekünk is a szomszédban egy teljesen normális család él. A gond csak a falusi cigánysoron élő munkanélküli segélyentengődőkkel van.
2011. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Amúgy nem csak nálunk vannak bajok, hanem egész Európában egyre inkább terebélyesednek a problémák.


Hallottam a Híradóban, hogy a világ vezető médiumai azért nem foglalkoznak a gyöngyöspatai eseményekkel kiemelten, mert éppen Csehország német határhoz közeli részén cigányhordák kezdtek el háborúzni a helyiekkel és mindenki odafigyel rájuk.

2011. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Eddig is mindenki tudta, hogy a Fidesz egy mindenre alkalmatlan impotens párt. Csikket szedni nem küldeném ki őket egy parkba mert még ahhoz is hülyék.
2011. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Franciaországból pedig kitelepítették őket.

Csak Orbán olyan hülye, hogy beletörődik abba, hogy a romák élősködnek a magyarokon. Más országokban már rég "haddnemulass" lenne szegény cigányoknak.

Mellesleg lehet, hogy a te gyáradban az a pár cigány jól dolgozik, de abból még ne ítéld meg az etnikumukat. Tény, hogy több otthonülő segélyekből élő roma van, mint rendes munkás cigány.

Én például egy olyan falun nőttem fel, ahol élt egy cigány család (kb 15 fő), ott a nő majdnem minden évben terhes volt és kalapáccsal verte a gyereket a hasában, hogy hibásan szülessel, sikerült is neki (kb 6 hibás gyerek volt), aztán kapta a segélyt. De nekik még ez nem volt elég, mert egyik gyereknek se volt kisujja (persze a szülőknek volt), mert ezért is külön segélyt kaptak.

Szép dolgok ezek nagyon, de én mégsem ítélen el az összeset, mert tudom, hogy nem mindegyik cigány egyforma. Így kéne neked is tenned, mert lehet, hogy neked csak pozitív tapasztalataid vannak, de attól még jelen van a negatív oldal is.

2011. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Franciaországból az illegális bevándorlókat telepítették ki, ne hülyéskedjünk már. Magyar állampolgárokat hova toloncolnál ki, te ész?
2011. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Tény hogy nekem eddig nem volt velük bajom, néhány kéregetőt leszámítva, mondjuk nem is cigányok lakta a környék sem. Viszont most hívott az egyik társam az imént, hogy üldözőbe vette két roma gyerek egy ócska audival, és mindenáron meg akarták előzni egy olyan úton, ahol a kanyaroktól még látni sem lehet ha jönne egy szembejövő. Borsod megyén keresztül jött, és megállt valamit vásárolni, és hát nem egy egyszerű autója van. Azt mondja úgy látta hogy figyelték ahogy jött ki az üzletből, szerencsére a következő lakott területig nem tudták megelőzni, ott meg már meg is állt, azok meg elmentek. Biztos vannak helyek ahol rendet kellene tenni ez ügyben, de ez azért nem olyan egyszerű. Itt jobbikos módszerekkel nem lehet igazságot osztani. A Fidesz pedig igyekszik, de nem egyszerű a helyzete.
2011. ápr. 28. 12:37
 17/22 anonim ***** válasza:
A fidesz beleszarik és fél töllűk. Most is a gyöngyöspatai balhét inkább a magyarra keni mint az igazi bűnösre. Mert tart a sok vajdátol.
2011. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ugyan miben lenne ludas az ellenzék? gyurcsány elmebeteg ötletétől eltekintve
2011. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 doboszoli ***** válasza:

Az átlag cigányról beszélek, természetesen van elhanyagolható számú kivétel. Elég jól ismerem őket.

Na, szóval, munkát a cigánynak! Szép is lenne, de:

Vándorcigány múltjukból adódóan, a génjeikbe ivódott a kötöttségek utálata. Figyeld meg, hogy kimegy esőben csigát gyűjteni, az októberi dérben a csipkebogyót szedni a tüskés bokorról, de nem tudod odakötni a marógép mellé, mert elrágja a láncot.

Első esetben, ha van kedve felkel, annyit dolgozik amennyit jónak lát, és a legfontosabb, hogy este pénzt lát belőle, amit kedve szerint elkölthet.

Minden nap időben felkelni, kontroll alatt működni, a havonta egyszer kapott fizetést beosztani, nem az ő világuk.Ösztönösen élnek, mint az... Bár a kutyám a feleslegben kapott csontot elássa rosszabb időkre.

2011. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 doboszoli ***** válasza:

Bocs, a kérdésre:

Volt itt eddig is probléma, de most, hogy mindenki őket pátyolgatja,(dikmá' még Amerika is velünk van!) elkanászodtak, vérszemet kaptak. Most robbant a bomba.

Az ellenzék munkálkodása -szerintem- skizofrén összeesküvés-elmélet.

Bár a politikában minden megtörténhet.

2011. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!