Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ingyen földet és oktatást is...

Ingyen földet és oktatást is felajánlottak a helyi cigányoknak, mégsem lehetett őket munkára bírni. Fajvedok, na akkor most mi is van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 10:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
utolsoelőttivel értek egyet. utolsonak meg:boiztos nagyon ügyes de azzal azért gondolom tisztában vagy h pénzt keresni azzal nem fog...szép dolog h megtermeli a kertbe ami kéne de gazdaságosnak biztos nem gazdaságos
2011. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Aha, klassz, örülünk. Na de a cigányokkal mi lett? Integrálódtak? Nem? Na ugye! Azt kérdeztem, hogy szerinted mi lenne a megoldás az általad feltett kérdésre?
2011. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Van az EU-nak roma stratégiája. Ha nem válik be(amit borítékolok), akkor meg kell mondani, hogy több pénzt nem szánnak erre az adófizető állampolgárok. Az összes segély azonnali befagyasztását kell követelni, mert be kellene fejezni a pozitív diszkriminációt. Akkor a romák válasza valószínűleg valami törvénytelenség lenne, ekkor kellene szétverni őket az állami rendfenntartóknak.
2011. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Walter


Ezért látják a legtöbben úgy, hogy a legjobb megoldás, ha kiírtják őket.

Egyébként tök jó, hogy már megint meg van magyarázva, hogy miért nem vállalták a munkát a romák.

Valahogy mindig van indok, ha ők nem akarnak dolgozni.

2011. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
szerintem minden fele segelytol meg kelene oket vonni. akor muszaj nekukis dolgozni, vagy ehenhalnak. nekem azis megfelel:))
2011. ápr. 29. 11:05
 16/29 anonim ***** válasza:
segélyeket feltétele legyen h közmunkát válal...útépítésnél lapátolni tud nem?vagy árkotásni vagy ilyenek. vagy lenne egy olyan hivatal ahol munkaerőköltsönzés relativ olcson dolgoznának cserébe kapnának segélyt amig nem találnak rendes munkát. és ez nem csak cigányoknak hanem minden munkanélkülinek meg akik a segélyeket felveszik munkaviszony nélkül. persze nem arra gondolok h 30évet dolgozott és kirugták ő munkanélkülit kaphat de a sima segélyeket csak akkor vehetnék fel ha van papirja h ő közmunkázik. volt egy ilyen javaslat is azzal nemtudjátok mi lett?
2011. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem mmő-ket, vagyis magyarmentes ovezeteket kellene letesiteni.

Aki cigany, es buneseten kapnak, azokat oda kellene betelepiteni, es nem kiengedne 10-20-orokke evig. Ott kaphatnak gepet, amit akarnak. Aztan ha nem vigyaznak ra, akkor legyen az o bajuk. Az meg, amelyik normalis, azzal nem lenne baj idekint sem.

2011. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ez lenne a legnagyobb húzása a Fidesznek, ha végre normális közmunkaprogramot csinálna. Lehet, hogy nem kerülne 3x-osába egy autópálya. Össze kell fogdosni ezeket a 20 év körüli link cigánygyerekeket akik egész Bp területén egész nap "ügyeskednek". A segélyezésnek ebben a formában véget kell vetni.
2011. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Most komolyan, akik a segélyek befagyasztását meg a közmunkától függését javasolják eszüknél vannak? Haljon éhen az összes rokkant, aki nem tud dolgozni, vagy éppen kirúgták, az lapátoljon egész nap ahelyett, hogy munkát keresne?

A segély NEM azt jelenti, amit a cigányoknak adnak piára! Nyilván meg kell változtatni a segélyezési rendszert, mert a mostani nem működik, de azért legyünk már észnél.

2011. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
73%

Én fajvédő vagyok . Védem például a kutyákat, macskákat, őzeket, fecskéket, galambokat. Ezek fajok.


A cigány az nem egy külön faj. Nem tudom miért nem lehet végre megtanulni, hogy egyetlen egy emberi faj létezik. Pont.

2011. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!