Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a cigányok nem sajnálják a...

Ha a cigányok nem sajnálják a "bűdös párásztokat", akkor azoknak miért törvényszerű sajnálni őket és mindig kiállni az érdekeikért?

Figyelt kérdés
Miért érdemes küzdeni azokért, akik lenéznek és csak a gazdatestet látják bennünk? A tiszteletnek nem kölcsönösnek kellene lennie?
2011. máj. 3. 10:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
kellene.,
2011. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 tetro ***** válasza:
45%

kiért küzdesz te? milyen eszközzel? támogatod a romákat, vagy szociális munkás vagy?

miért nem sajnálnak minket? engem nem is kell, hogy sajnáljanak. téged igen?

2011. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

"kiért küzdesz te? milyen eszközzel? támogatod a romákat, vagy szociális munkás vagy?

miért nem sajnálnak minket? engem nem is kell, hogy sajnáljanak. téged igen?"


Nem arra gondol, hogy sajnálniuk kellene minket, hanem hogy nem kellene az állandó balhé a romák részéről.

Egyébként, igen ez így van, de nem unod már ezeket a kérdéseket?

2011. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

kiért küzdesz te? milyen eszközzel?


Én a becsületes, áldozatosan dolgozó magyar emberekért állok ki azok ellenében, akik folyton az élősködőkért állnak ki és nem azokért, akik verejtéküket áldozzák, hogy jobb legyen.


támogatod a romákat, vagy szociális munkás vagy?


Nem támogatom a cigányokat és nem vagyok szociális munkás, de a szociális munkás mivoltom nem értem hogy jön ide.


miért nem sajnálnak minket? engem nem is kell, hogy sajnáljanak. téged igen?


A sajnálat szót elrontottam, jobb lett volna a tisztelet helyette. Tisztelni igenis tisztelhetnének, mivel miáltalunk maradhatnak életben a semmittevésük közepette.

2011. máj. 3. 10:45
 5/26 A kérdező kommentje:

"Egyébként, igen ez így van, de nem unod már ezeket a kérdéseket?"


Amíg a probléma fennáll és megoldatlan, addig a kérdés is megmarad.

2011. máj. 3. 10:46
 6/26 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
78%

Én csak azt nem értem ,hogy van az ha egy nem cigány megver egy cigányt az már rasszizmus és rasszista indíttatású bűncselekmény, de ha egy cigány ver meg egy nem cigányt az meg semmi, még meg se büntetik.


A kormány most is a "vonulgató" "félkatonai" "szélsőségesek" ellen hoz törvényt és nem az okokat deríti fel és oldja meg. Miért nem a bűnözők ellen hoznak törvényt?


No meg a "szélsőségesek" által létrehozott szervezetek félelmet keltenek, ezért be kell tiltani őket.


És mi van ha én azt mondom bennem pedig a liberálisok és az mszp kelt félelmet? Azokat biztos nem tiltják be.


Vicc ez az egész...

2011. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 tetro ***** válasza:
23%

az írod miért érdemes küzdeni. ezek szerint te küzdesz nem?

ha igen akkor hogy? szociális munkásként, vagy anyagilag támogatsz segély szervezeteket? így már érted?

szerinted ki az akkor akiért a jogvédőknek ki kellene állnia? melyik csoport? mondhatsz bármilyet. vallásit, etnikait, elvit.

nem csak a sajnálat szót rontottad el, az egész kérdést, de lehet azt is, hogy felkeltél ma reggel.

2011. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Vicc ez az egész...Sajnos nem!!
2011. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 tetro ***** válasza:
41%

a vicc az, hogy ennyire korlátoltak vagytok.

minden romaellenes propaganda attól hangos, hogy a börtönök cigányokkal vannak tele. aztán meg azt mondod te most, hogy a romákat sohasem ítélik el. ez most mégis hogy van? egyébként légyszíves nézz utána a bírósági statisztikáknak, hogy azonos bűntény mellett milyen büntetést kap egy roma elítélt és egy magyar. meg fogsz lepődni okos barátom :)

melyik nem igaz rájuk? nem vonulgatnak, nem félkatonaiak, vagy nem szélsőségesek?

bűnözők ellen van törvény, csak már megint hülye vagy. úgy hívják, hogy BTK

a liberalizmus nem egy szervezet te ökör, elveket nehéz betiltani szervezeteket lehet. benned az mszp félelmet kelt? indokold meg, hogy miért érzed fenyegetve az életed az mszp által, és ha nem mondasz hülyeséget, akkor majd lehet valaki meghallgat. de azok alapján, amiket eddig írtál, talán bölcsebb lenne hallgatnod.

2011. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a nagy kedvencem a médiában használt szakszavak.

Roma és nem roma származású.

Ki a nem roma származású??????????????

Én MAGYAR vagyok, ő meg cigány!

Vagy vannak köztünk köztes állapotúak is????????

2011. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!