Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fitness modell szeretnék...

Fitness modell szeretnék lenni. Törvényszerű hogy "eltűnik" a mellem? Mit csináljak hogy ezt megakadályozzam?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy az összes ilyen modellnek szilikon melle van ... nem akarok ilyen izmos lenni: [link]

[link]

"Csak" ennyire kb: [link]

[link]

...

Szerintetek ezis már nagyon férfias?

mit cisnáljak hogy megmaradjon a mellem ?:S


2011. okt. 3. 22:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
A mellben zsírszövet van. Ezeknél a "nőknél" a sok szer és edzés határása megnő az izomtömeg és a zsírszövet eltűnik, köztük a mellekről is. Ezen nem segíthetsz. Az ilyen nők inkább férfiak, de ha ez az álmod... Majd csináltatsz szilikonmelleket és olyan leszel, mint egy csöcsös férfi (Pl.: Béres Alexandra)
2011. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A mell zsírszövet. Ahhoz, hogy az izomcsoportok ilyen szinten látszódjanak, ahhoz a zsírt teljesen le kell pucolni a testről, és ezt a mell is bánja. Én már láttam természetes mellű fitness modellt, de mondjuk ő elég nagy anyagból dolgozhatott, ha érted mire gondolok. :D
2011. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
:( jó de diétázni elég a versenyek előtt...akkor oké lemegy a mellem de versenyek közt visszajön ha normálisan eszem nem ?:S
2011. okt. 3. 22:59
 4/22 anonim válasza:
26%
menj orvoshoz
2011. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
te meg kabbe a faxom :)
2011. okt. 3. 23:25
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Elég nehéz azért azt elérni de sok kitartást hozzá :)

Lehetsz genetikailag olyan szerencsés hogy a melled kevésbé hajlandó eltűnni, de ezt előre nem tudni. Én úgy hallottam hogy ingadozik a mellméret, bár nem tudom ez a fitness modellkedés mennyiben azonos a testépítéssel. Szerintem mindenki egyetért abban hogy a testépités nem nőknek való és elég gusztustalan, de szerintem a fitness teljesen rendben van, főleg amikor nem vagy bediétázva.

2011. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Elvileg, visszajöhet. Ha mástól is nem is a hormonkezeléstől tutira.

A szovjet sportoló hölgyek, olimpia illetve egyéb nagyobb szabású verseny előtt (főként a tornászok, futók, ugrándozók) komoly hormonkezelést kaptak annak érdekében, hogy a teljes mellkapacitásuk megszűnjön, ami néhány kiló mínuszt eredményezett. Ez ugye komoly előnyöket eredményezett a számukra. Alsóbb súlykategóriákban indultak, kevesebb teher stb.

Aztán, mikor vége lett a versenynek, újabb hormonkezelés következtében minden visszaállt az eredeti állapotába. (többé kevésbé)


Most a te példád egy picit más, mivel az izom mindenképpen el fogja torzítani ill. nyomni is a melleidet.

Én személy szerint hányok az ilyen izmosabb hölgyeményektől, ettől függetlenül napi kapcsolatban állok némelyikükkel, a konditermi ismeretségek miatt.

Mindnek mű mellei vannak. Amelyiknek nem, az meg annyira ronda, ha levetkőzik, hogy az életben nem indítaná meg a libidómat, de szerintem sok ffi társamét sem.

2011. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az első kép szerintem nem fitmodell.

Ilyen alacsony testzsírért már pontot vonnak.

A 3 viszont az egyértelműen.

A fitnesz modellek nem mennek le olyan alacsony testzsírra,hogy eltűnjön a mellük,ha meg néha igen,az csak verseny előtt van kb 1 hónapig.

Egyébként meg személyes véleményem,hogy a szilikon csúnya,viszont a macrolane injekcióra ráguglizhatsz.

Az nem olyan gáz.

Ja igen.A fit modellek nem férfiasak,hanem a világ legszebb,legvonzóbb női.

Az meg,hogy egy évben egyszer-kétszer beszárítják magukat rövid időre nem gáz.

2011. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

szerintem férfias, nagyon.

a melled nem marad meg, mivel az is zsírszövet (bár ha olyan adottságod van, hogy onnan fogyj legkésőbb, akkor megmaradhat)

én 2éve 48kg voltam (165cm vagyok) napi 3órákat edzettem, futottam,kondi..etc, szültem 1babát a torna jellege változott és híztam 9kg-t. visszajött a mellem, lett popsim, combom és többen néznek meg az utcán, mint akkor amikor csupa izom voltam.

úgyhogy szerintem a férfiaknak a nőies, kerek idomok tetszenek, és nem a csupaizom+szilikoncici.

de persze kérdés,kinek szeretnél tetszeni?

28/n

2011. okt. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

1. ez mif.asz?

aki edzi a testét, nagy hangsúlyt fektetve az izom-zsír arányra nő, az már inkább férfi?

lol..

2011. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!