Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismét gyilkoltak a cigányok....

Ismét gyilkoltak a cigányok. Meddig tűrünk még, emberek?!

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 5. 21:23
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

,,Ugyanis amíg a rendőrök a polgárőrök feljelentésével voltak elfoglalva, addig a cigányok meggyilkoltak egy negyvenéves férfit a nála lévő borért és cigarettáért Hajduhadház és Bocskaikert között fekvő Rákóczikerten. A férfit annyira súlyosan bántalmazták tegnap, hogy mára belehalt sérüléseibe."


Ez egyszerűen hihetetlen...

2011. máj. 5. 21:24
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Tűrünk, tűrünk, de előbb utóbb mindenhol elfogy a türelem.
2011. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj, hogy itt a romáknak több joguk van, mint a nem romáknak.

Engem is zavar és nagyon nem tetszik, mint sok más dolog, de mégis mit tehetnénk szerinted? Ragadjunk fegyvert?

2011. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj, nekem is elegem van ebből az egészből, de nem tehetünk ellene semmit.

Annyit tudok neked mondani, hogy üljünk fel egy repülőgépre és menjünk ki Alaszkába. Vállalunk munkát és jól eléldegélünk majd kint, távol ettől az őrültekházától. Mit szólsz hozzá?

2011. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nameny: olvastam azt a kérdést amit erről írt ki valaki, nem tudom komolyan gondolta e, de ez lehetetlen. És én amúgy sem fogom itthagyni a hazámat ezek miatt a férgek miatt.


Aki lerasszistázott, arra inkább nem is reagálnék. Ezzel előttem elástad magad.


Nem tudom mit tehetnénk, épp ez a baj, hogy semmit, és a cigányok terrorban tartják a magyarokat a saját hazájukban, és egyszerűen felhúz ez a tehetetlenség. A kormány ellenünk van és ellenünk használja fel a rendőrséget, akik pedig mellettünk állnak, azokat ellehetetleníti...

De őszintén: ha megmozdulna egy 1-2 milliós tömeg, az ellen a kormány sem tudna mit tenni. Csak hiányzik az emberekből az összefogás...

2011. máj. 5. 21:34
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

"Az a baj, hogy itt a romáknak több joguk van, mint a nem romáknak."


Nem, itt az a legnagyobb probléma, hogy a cigányok egyfolytában szaporodnak és gyilkolnak minket úgy, hogy az állam ezt még támogatja is ÉS EGYSZERŰEN NEM VESZI ÉSZRE AZ A HÜ.LYE MAGYAR, HOGY MEKKORA SZARBAN VAN.

Csak nézi a Józsibarátot meg az Alekoszt és közben csorog a nyála, ahogy ül a TV előtt. Itt ez a probléma.

Mert hiába van a cigánynak ezerszer több joga, mint a magyarnak, ha a magyar nép egyszer elindulna és kisöpörné az össze putrist innen. De nem fog elindulni, mert nem érdekli őt az egész. Ebbe is fog beledögleni. De én azt nem várom már meg.

2011. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%
Nem leszek most népszerű, de ti úgyis szeretitek az összeesküvés-elméleteket. A Barikádon és a kurucon naponta több ilyen hír lát napvilágot, lassan nem marad már ember ebben az országban, akit nem gyilkoltak meg a cigányok egy doboz cigiért. Ezeknek az oldalaknak és politikai pártoknak kell ez a felhajtás, hogy a bázisuk kitartson mellettük. Vajon melyik lehet a gyanúsabb? Ha valamiről túl sokat írnak, vagy ha semmiről? Hol van a konspiráció?
2011. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

"Figyelj, nekem is elegem van ebből az egészből, de nem tehetünk ellene semmit. "


de igen: felhívni mindenki figyelmét ezekre az esetekre. mivel még mindig sok ember hiszi, hogy itt a gárdától meg a véderőtől kell félni.

2011. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%

"Nameny: olvastam azt a kérdést amit erről írt ki valaki, nem tudom komolyan gondolta e, de ez lehetetlen. És én amúgy sem fogom itthagyni a hazámat ezek miatt a férgek miatt."


Igen, azt a kérdést én írtam ki. Amúgy egyik barátom ezt csinálta és jól megvan. Ő is azért ment ki, mert már nem bírta tovább a sok szivacsosított agyú majmot, akik lépten-nyomon rasszistának titulálják őt, ha kimondja az igazat. Ahol ő lakik, ott nincsenek sem négerek, sem latinok, sem pedig cigányok. Európai származásúak lakják és jól kijön velük, megyek én is utána.


Amúgy kétszer meggondolnám a helyedben barátom, hogy mit nevezel hazának. Mert haza ott van, ahol magyar emberek élnek. Namármost el lehet rajta gondolkodni, hogy magyar emberek-e azok, akik itt élnek Magyarországon, vagy csak magyarul beszélnek...

2011. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
19%

tipikus újmagyar lehetsz...


15éves komplett trianoni öntudattal rendelkezel

bakancsban jársz nyáron is terepszínű gatyában és nagy Mo-s pólót viselsz...kárpátián kívül más zenét nem ismersz...


van bűnözés,de annyit bűnöznek a nem cigányok is....és az ilyen szebb jövőt csürhe bandát én nem tűrnék meg a lakókörnyezetemben(magyar vok)én légpuskával vagy 1 kis molotov koktéllal írtanám őket mint a tetveket...


aki meg az ilyen oldalaknak hisz az meg is érdemli...

2011. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!